Günümüz Türkiye’sinde dev havalimanları ve sayısız hava yolu şirketi ile bir şehirden bir başka şehire, bir ülkeden bir başka ülkeye uçmak oldukça kolay. Bir uçak bileti için nasıl ince eleyip sık dokuyorsak, uçuş sonrası konaklayacağımız yeri önceden nasıl organize ediyorsak havalimanı transferi için de aynı hassasiyeti göstermemiz gerekiyor. Bodrumairporttransferi.com bu aşamada müşteri deneyimlerinden yola çıkarak kendisini geliştirmeye ve geçmiş kötü tecrübelerinden arınmak isteyen müşterilerine özel transfer hizmeti sunmaya uzun yıllardan beri devam ediyor.

VIP Transfer

Ekonomik olarak, büyük bir hareketliliğe sahip olan kent, ayrıca çok sayıda turist ağırlamaktadır. Muğla iş için gelen kişiler de turist olarak gelen kişiler de bu kentin güzel yerlerini görmek isterler. Firmamız bu noktada devreye giriyor ve havalimanı Ören Vip Transfer konusunda kaliteli hizmet sunuyor.
VIP hizmetimizde araçlarımız, diğer araçlardan farklıdır.
– Konforlu İç Tasarım
– Deri Döşeme
– Özel Ses ve Havalandırma Sistemi
Bodrum, firmamızın bu kaliteli hizmetleri sayesinde unutulmaz yolculukların yaşandığı bir kent olabiliyor.

Vip Transfer Hizmetinin Önemi

Genellikle havaalanı transfer hizmetleri için çok sık tercih edilen vip araçlar davet, organizasyon gibi özel etkinliklerde de çok fazla tercih ediliyor. Bu nedenle çok daha rahat ve konforlu bir hizmet alabilirsiniz. Binek araçlar da fiyatlar daha uygun olabiliyorken minibüs tarzı araçlar biraz daha pahalı olabiliyor. Sizin istediğiniz saat de istenilen noktaya bıraktığı için bu konuda bir problem yaşamazsınız.
Vip hizmet diğer hizmete göre genellikle daha fazla talep görmektedir. Daha pahalı olmasıyla birlikte müşterilerin aldığı hizmetler her zaman önemli olduğu için bu konu da firmamız da dikkat etmektedir.

En Uygun Fiyatlı Uçuşunuza Geç Kalmayın

Uçuş bilet fiyatları genellikle sabahın en erken ve günün en geç saatlerinde satılmaktadır. Bir bilet fiyatı öğle ve gün içi saatlerde kaç birim ise sabahın en erken vakti ile gecenin en geç saatlerinde genellikle o birim fiyatın yarısına kadar inebilen fiyatlara satılır. Bu sebeple gece ve günün en erken saatlerinde yapılan uçuşlara en uygun fiyatlı uçuşlar da diyebiliriz.
Bu tür uçuşlara geç kalmanız durumunda yaşanacak şey ise tekrar bilet almak ve duble ödeme sorunu olarak karşınıza çıkar. Uçuşlarınıza geç kalmamak için başkalarına değil, bizlere güvenin.
Asla sarkmayan transfer işlemlerimiz ile sizi hazır kıta bekleyip uçuşunuzdan önce vakitlice ve kendinize dahi zaman ayarlayacak şekilde Havalimanı Ören Vip Transfer işleminiz gerçekleşsin. Eğer geç kalırsanız başınıza gelebileceklerden uzak durun. Aksi durumda;
• Tekrar bilet satın almak zorunda kalmak
• Sinir ve stres harbi yaşamak
• Bilet bulamama ihtimali ile karşı karşıya kalmak

Gibi dertleriniz sebebi ile gününüzü kaçırabilir veya daha kötüsü çok fazla bilet parası vermek zorunda kalabilirsiniz. Bir ihtimal de sonraki uçuşa bilet bulamamak olabilir! Bu sebeple uygun fiyatlı transfer işlemlerimiz ile uygun fiyatlı biletinizi birleştirerek Bodrumairporttransferi.com ile transfer olmayı unutmayın.

Konfor ve Kalite

Firmalar sunmuş oldukları hizmetlerin insanlar tarafından tercih edilmesi için en kaliteli hizmeti vermeye çalışırlar. Bu sayede de müşteri çekmeye ve vermiş oldukları hizmeti büyütmeye çalışırlar. Biz de temel olarak aldığımız bu mantık ile sunmuş olduğumuz bu transfer hizmetini en kaliteli şekilde yaparak bu konudaki temel ihtiyaçlarınızdan birisi olan ulaşımı gidermeye çalışıyoruz. Bunu da yine söz konusu olan Ören Vip Transfer hizmeti adı altında yapmaya çalışıyoruz.

Rezervasyon ve Transfer

Bireysel ya da kurumsal olmak üzere ihtiyaca göre ayrılan taşıma hizmetlerimiz, havalimanı transferlerinin sorun olmaktan çıkarılması için yapılmaktadır. Konforlu, güvenli ve ayrıcalıklı transfer hizmeti almak için bilgileriniz kesinleştiği an bizi arayabilirsiniz. Zengin bir filoya sahip olan Bodrumairporttransferi.com, tek kişiden kalabalık gruba kadar her türlü talebe uygundur, Ulaşım ihtiyacının kendi aracınızdaki kadar rahat ve keyifli olması ekstra çabalar ve bunu başarır.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat