En iyi fiyat ve değişiklik garantisiyle sunduğumuz havalimanı Ören Transfer hizmetleri, şehrin her noktasına verilir. Ören’e ulaşmak isteyen müşterilerimizi Muğla merkez veya en yakın Bodrum Havalimanı ve Dalaman havaalanında karşılayarak lüks arabalarımızla güvenli yolculuk yapmalarını sağlıyoruz. Ücretsiz bekleme hizmeti sunan Bodrumairporttransferi.com olarak gelişen teknolojilerden aldığımız destekle buluşma için geçen zamanı minimum seviyeye indiririz. Özel transfer hizmeti, Bodrumairporttransferi.com fiyat politikası gereği tarife kişi sayısı üzerinden değil seçilen araç tip üzerinden hesaplanır.

Transfer İşlemi Nasıl Sağlanıyor?

Firmamız transfer hizmetini talep geçmeniz durumunda 10 dakika içerisinde çözüme kavuşturarak sizler adına organize ediyor.
Şirketimizden yapacağınız transfer işleminde;
• Sizleri karşılıyor,
• Güler yüzle aracımıza alıyor,
• Valizlerinizi bagaja yerleştiriyor,
• Araç içerisinde mini ikramlarımızı sunuyor,
• Gitmek istediğiniz lokasyonu tekrar teyit ediyor,
• Gideceğiniz yere kadar güler yüzlü hizmet sunuyor,
• Uğurlarken hem sizi hem valizlerinizi güvenle gidilecek lokasyona teslim ediyoruz.

Transfer işlemimiz esnasında soracağınız sorulara, almak istediğiniz lokasyon görüşlerine, sohbetinize eşlik etmek ise bizler için ayrı bir memnuniyet unsuru oluyor. Bodrumairporttransferi.com güler yüzlü personeli ve kaliteli araçları ile transfer hizmetinde sizler için unutulmaz olacak.

Güvenilir Ulaşım Hizmeti

Ulaşımda esas nokta ulaşım sağlayacağınız aracın güvenilirliğidir. Sizlere bu konuda sonsuz güven duyacağınız araçlar ve bakım hizmetlerimizi bir an eksik etmediğimizi garanti ediyoruz.
Firmamız sizlere;
• Vaktinden önce bakım yaptırma
• Aracın ve sizlerin faydalanacağı kasko işlemleri
• Trafik kurallarına uygun araç portföyü
• Donanım açısından güvenilir araçlar
• Güvenilir ve tecrübeli ulaştırma personelleri
İle kusursuz ve güven dolu bir transfer yaşatmanın garantisini veriyor.

En Uygun Fiyatlı Uçuşunuza Geç Kalmayın

Uçuş bilet fiyatları genellikle sabahın en erken ve günün en geç saatlerinde satılmaktadır. Bir bilet fiyatı öğle ve gün içi saatlerde kaç birim ise sabahın en erken vakti ile gecenin en geç saatlerinde genellikle o birim fiyatın yarısına kadar inebilen fiyatlara satılır. Bu sebeple gece ve günün en erken saatlerinde yapılan uçuşlara en uygun fiyatlı uçuşlar da diyebiliriz.
Bu tür uçuşlara geç kalmanız durumunda yaşanacak şey ise tekrar bilet almak ve duble ödeme sorunu olarak karşınıza çıkar. Uçuşlarınıza geç kalmamak için başkalarına değil, bizlere güvenin.
Asla sarkmayan transfer işlemlerimiz ile sizi hazır kıta bekleyip uçuşunuzdan önce vakitlice ve kendinize dahi zaman ayarlayacak şekilde Havalimanı Ören Transfer işleminiz gerçekleşsin. Eğer geç kalırsanız başınıza gelebileceklerden uzak durun. Aksi durumda;
• Tekrar bilet satın almak zorunda kalmak
• Sinir ve stres harbi yaşamak
• Bilet bulamama ihtimali ile karşı karşıya kalmak

Müşteri Dönüşlerini Sağlama

İnsanlar, aldıkları hizmetlerden memnun kaldıklarında, o firmaya dönüş yaparak, memnuniyetlerini belirtmekte ve teşekkür etmektedir. Bodrumairporttransferi.com firması olarak verdiğimiz hizmetlerimizde memnuniyete önem verdiğimiz için çok sayıda müşterimizin hizmet sonrası dönüş yapmasını sağlıyoruz. Müşterilerimizin dönüş yaparak olumlu yorumlar yapması, tüm hizmetlerimizde kendimize olan güvenimizi artırmaktadır. Bu vereceğimiz hizmetlerde kaliteyi artırmamıza ve daha geniş alanlarda hizmet vermemize neden olmaktadır. Müşteri memnuniyet oranı arttıkça hizmet bölgelerimizin sayısı giderek artmaktadır.

Uçuşa Uygun Saat Planlaması

Bu durumlarda zaman kaybının yaşanmasını engellemek için üstün gayret gösteren çalışma arkadaşlarımız, misafirlerimizin belirttiği noktadan alımını gerçekleştirir. Misafirlerimizin memnuniyetini ön planda tutan Ören Transfer hizmetlerimiz 7 gün 24 saat gerçekleşir.
Firmamız kalabalık araç filosu ve deneyimli aynı zamanda profesyonel ekibimiz ile ulaşımı güvenilir ve kolay imkanlarla sağlar. Müşterilerimizin yapacakları rezervasyonlar ister grup adına ister bireysel olsun güvenilir bir şekilde online yollarla sağlanabilir. Kendini her gün bir adım daha geliştiren firmamız kıymetli misafirlerimizden aldığı güç ve destek ile geleceğe daha emin adımlarla ilerler.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat