Bodrumairporttransferi.com hizmetleri olarak Dalaman Havalimanı, (DLM) Muğla inişinde sizleri karşılayarak gitmek istediğiniz noktaya hızlı, güvenli, keyifli ve konforlu olarak varmanızı sağlıyoruz. Dalaman Havalimanı (DLM) Muğla birçok tatil beldesine yakın olması sebebiyle hareketli havalimanları arasındadır. Bodrumairporttransferi hizmetlerimizi VIP araçlar ve sürücü kadromuz ile yerine getiriyoruz. Misafirlerimizi Dalaman Havalimanı karşılaması yaparak varmak istedikleri noktaya trafiğe karışmadan ve en güvenli bir şekilde ulaşmalarını sağlayarak keyifli bir yolculuk süreci geçirmeleri için kaliteli Marmaris Havalimanı Transfer hizmeti sunuyoruz.

Müşterilerimizin Talebine Uygun Transfer Planlaması

Marmaris veya Muğla merkezde bulunan müşterilerimizin talebine uygun transfer planlaması yaparak kesintisiz ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Muğla veya Dalaman havaalanına iniş yapacak müşterilerimizin uçuş saatlerine göre havaalanında özel karşılama yapılarak gitmek istedikleri yere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz. Muğla merkezinden veya talep edilen farklı yerlerden müşterilerimizi alarak gitmek istedikleri adrese güvenli, konforlu ve huzurlu bir yolculuk yapmaları için lüks arabalar ve deneyimli sürüş ekibiyle 7/24 kesintisiz hizmet veriyoruz. Dalaman havaalanına ulaşmak isteyen müşterilerimizin uçuş saatine göre transfer planı yapılarak zamanında havaalanında bulunmalarını sağlıyoruz.

Her Türlü Hava Koşullarında Konforlu Yolculuk

Profesyonel şoförlerimiz, buzlu, karlı, sisli ve fırtınalı havalarda güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Her türlü havada sorunsuz bir şekilde araç kullanan firma elemanlarımız, güvenli yolculuk için gerekli bütün önlemleri almaktadır.
Yolculuk esnasında;
1- Takoz,
2- Zincir,
3- Çekme halatı,
4- İlk yardım çantası gibi malzemeler hazır bulunmaktadır.
Güvenli bir şekilde trafikte araç kullanan ekibimiz, köprü geçişleri ve benzeri sorunları en iyi şekilde çözüme kavuşturmaktadır. Firmamız havalimanı Marmaris Havalimanı Transfer ücreti konusunda geçiş ücretlerini de göz önüne almaktadır. Misafir karşılama hizmetinde müşterimiz sadece transfer ücreti ödemektedir. Taşıma mesafesi ve araç modeli belirleyici rol oynamaktadır.

Transfer İşleminiz Tertemiz

Havalimanı Marmaris Havalimanı Transfer işlemi veya herhangi bir farklı havalimanı rotası için sizlere araç seçeneği ve uygun fiyatı garanti eden Bodrumairporttransferi.com, müşteri güvenliği kadar sağlığını da düşünüyor. Şirketimiz transfer işlemlerinden önce ve her transfer işleminden sonra araç içi ve dışı temizliğini baştan sonra yürüterek, bir sonraki yapılacak transfer işlemi için baştan sonra araçlarını temizliyor ve tertemiz tutuyor.
Eğer farklı, kaliteli bir hizmet arıyorsanız ve yalnızca bir yerden bir yere ulaşım amacı taşıyan değil, gerçekten doğru bir transfer işlemi tecrübe etmeyi arzu ediyorsanız bizimle irtibata geçip Bodrumairporttransferi ayrıcalıklı dünyasında yer almayı unutmayın.

Hizmet Bilgisi

Sizlere hizmet verecek olan personellerimizin her biri gerekli eğitimlerden geçmiş personellerdir. Bagajlarınız varsa ilk olarak bagajlarınız yerleştirilir. Seyahat esnasında araç da bulunan ikramlıklarımız sizlere ikram edilir. Araçlarımızın hepsinde wifi hizmeti de bulunur. Merkez ve Marmaris Havalimanı Transfer hizmetinde müşterilerimize her türlü konforu sunmaktayız. Ancak rezervasyon işlemlerinizi çok erken yaptırmanız da fayda var. Çünkü Ege, Akdeniz bölgesi oldukça yoğun bir bölge olduğu için araç bulma konusunda zaman zaman sorunlar yaşanabiliyor. Aylar öncesinden bu rezervasyonu yaptırmak daha mantıklı olacaktır. Hizmet personellerimizin her biri ileri sürüş eğitimleri almış kişilerdir. Bu konuda personellerimizden yana herhangi bir sorun yaşamadan hizmet almaya devam edebilirsiniz.

Kaliteli, Konforlu ve Huzurlu Yolculuk Deneyimi

Bodrumairporttransferi.com hizmetlerimizle müşterilerimizin kaliteli ve konforlu yolculuk deneyimi yaşamaları için gereken tüm planlamaları yapıyoruz. Rahat, konforlu ve huzurlu yolculuk için sürüş ekibimizi ileri sürüş tekniği ve hizmet sunum eğitimleriyle sürekli geliştiriyoruz. Özel tasarım lüks arabalarımızla huzurlu bir seyahat imkânı sunuyoruz. Özel ve kurumsal Marmaris Havalimanı Transfer ihtiyacınızda Göcek ve çevresinde bulunan zengin araba filolarımız 7/24 kesintisiz ve kaliteli transfer hizmeti vermektedir. Deneyimli sürüş kadromuz gitmek istediğiniz yere kadar rehberlik yaparak keyifli bir yolculuk deneyimi yaşamanız için özel ilgi göstermektedir.

Transfer Türleri ve Lokasyon

Havalimanı transferlerinin gerçekleştirme sürecinde izlenecek rotalar;
– Gidilmesi gereken lokasyondan alım, havalimanına ulaşım
– Havalimanından alım, gidilecek lokasyona ulaşım
– Çift yönlü, gidiş ve dönüş transfer ulaşımı

Olarak sınıflandırılabilir. Bodrumairporttransferi.com Sizlere bu transferleri gerçekleştirmek üzere hizmetinizdeyiz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat