Marmaris Airport Transfer yeni yapıldığı ve konumu nedeniyle şehir merkezine ulaşım zaman almakta ve zahmetli olmaktadır. İnsanları bu zahmetten kurtarmak için Bodrumairporttransferi.com firması olarak en iyi hizmetlerimizi sunuyoruz. Marmaris Airport Transfer hizmetleri sunan firmamız, yerli ve yabancı tüm yolculara hizmet vermektedir.

Dalaman Havalimanı Muğla’ya Uzak Mı?

Dalaman Havalimanı, Muğla’nın Marmaris ilçesine ortalama 95 km uzaklıkta ve Muğla’nın güney sahillerine daha yakın konumda bulunur. Tatil veya iş seyahati sebebi ile bölgeye ulaşacak misafirler, uçuş bileti bulamadıkları için buraya gelmek sureti ile yine Muğla içerisinde seyahat edebilir, yanlış havalimanı tercihi ile bu noktaya inebilir veyahut öncelikli gidiş lokasyonları için bu havalimanı ile ulaşım tercihinde bulunabilirler. Bu durumlar için Bodrumairporttransferi.com olarak yakın, orta mesafe, uzak mesafe ve hatta şehir dışı transfer işlemleriniz için hizmetinizdeyiz.

Güvenli ve Güvenlikli Transfer

Bazı gerekçeleri olan ve bir takım araçlara binemeyen özel müşterilerimiz, yaşadığı kötü hizmete maruz kalıp bundan etkilenen konuklarımızda oluyor. Herkes için oldukça zor atlatılan kabusa dönüşen bu tecrübeler sebebi ile firmamız gönül rahatlığı ile şunun garantisini veriyor ki, bizler konuklarımızın can ve mal güvenliğini her şeyden önce tutuyoruz. Firma olarak doğru eğitim alan ve alanında uzman personellerimiz ile yol boyunca asla memnuniyetsiz bir ortam ve trafik karmaşası içinde agresifleşen personel bulundurmuyoruz. Bodrumairporttransferi.com Sistemimiz içerisinde bu bakış açısına yer yok. Ayrıca araçlarımız her daim bakım açısından son derece vakitli ve güvenlik düzeyine uygun şekilde kontrolden geçiyorlar.

Bodrumairporttransferi.com Transfer Hizmetlerinde Ayrıcalık

Bodrumairporttransferi olarak hizmetlerimizde tüm misafirlerimizin ayrıcalıklı olduğunu hissettiriyoruz. Misafirlerimize bu amaçla hızlı, güvenli, konforlu hizmeti deneyimli ve güler yüzlü ekiplerimizle veriyoruz. Muğla ya da ilçelerine bireysel ve kurumsal transfer taleplerinde farklı kapasitede VIP arabalarımızla güvenli, konforlu ve kaliteli transfer hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin kaliteli transfer hizmetini uygun fiyatlarla almasını sağlıyoruz.
Müşterilerimize yolculukları boyunca ihtiyaç duydukları konforu sağlamak için bütün arabalarımız özel olarak tasarlanmıştır. Marmaris Airport Transfer ayrıcalığıyla konforlu ve güvenli yolculuk yapmak için iletişim kanallarımızdan 7/24 rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

– Muğla, Marmaris bölgelerine hakim bir bilgi tecrübesine sahibiz
– Araç filomuz gerekli rutin kontrollerden geçerek güvenli yolculuk yapılması için her daim hazırdır
– Bünyemizde çalışan personeller deneyimli, güler yüzlü ve çözüm odaklıdır.
– Konforlu yolcu taşımacılığı için gerekli tüm alt yapıya sahiptir
– Şoför olarak görevli personellerimiz yasal tüm evraklara sahip ve alanlarında tecrübelidir.

Randevularınız Sorunsuz Gerçekleştirilir

Firmamız huzurlu ve konforlu bir yolculuk düşünenler için ideal tercih olup firmamız Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden faydalanmak için firmamız iletişim numaraları ve çağrı merkezlerinden talep edilecek araç cinsine, yolculuğun nereden nereye olacağına, yolculuğu tek yada çift yönlü mü olacağına ve diğer ilgili bilgiler ışığında randevu talebi gerçekleştirebilir ve sorunsuz randevu hizmetlerinden belirlenen tarihte faydalanabilirsiniz. Hizmet akışı açısından hızlı ve anında talepleriniz gerçekleştirilir ve araçlar hemen teslim edilir.
Resmi işlemler en kısa sürede tamamlanarak zamanınız size kalır.

Güvenli Yolculuk

Milas-bodrum havalimanı, (bjv) Marmaris Airport Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, güvenli yolculuk yapacaklarını bilmekte ve firmamızı tercih etmektedir. Güvenli yolculuk hizmetleri sunabilmek için tüm araçlarımızı yeni modellerden oluşturuyor ve sürücülerimizin, ileri sürüş teknikleri eğitimleri ile ikili ilişkiler konusunda gerekli eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Araçlarımız kaskoludur ve güvenli yolculuk yapılabilmesi için merkezimiz tarafından 24 saat GPS takibi yapılmaktadır. Firmamızdan akıllı randevu sistemiyle randevunuzu oluşturabilir ve almak istediğiniz hizmet türünü seçebilirsiniz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat