İzmir Vip Transfer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, çağrı merkezimizi ya da İzmir ofisimizi arayabilirler. Hizmet için rezervasyon yaparken verdiğiniz bilgilere göre düzenleme yapıyor ve personelimiz sizleri güler yüzle karşılamasını sağlıyoruz. İzmir vip transferi hizmetlerimiz için sürücülerimizin tamamı özel seçilmiştir. Hizmet bölgesinin en iyi şekilde bilinmesi, yol durumları ve trafik analizlerinin yapılabilmesi, güvenli sürüş tekniklerinin kullanılması elemanlarımızda aranan özelliklerdir. Bodrumairporttransferi.com firması olarak, vip transfer hizmetleri taleplerinde, gelen yolcular yabancı ise kaliteli hizmet verebilmek için tercümanda bulunduruyoruz.

En İyi Karşılama Merasimi

Transfer hizmetinin en büyük avantajı, kaliteli karşılama imkanı sunmaktadır. Özel misafirlerin ve turistlerin karşılanmasında, özel şoförlü ve özel vip tarzı döşenmiş araçlar tercih edilmektedir. İzmir Vip Transfer şoförleri, ellerinde pankartlarla nezaket kuralları çerçevesinde misafirlerinizi sizin yerinize havalimanında karşılamaktadır. Ekiplerimiz bu konuda deneyimlidir.
Firmamı Ulaştırma Bakanlığı iznine ve diğer izinlere sahiptir. Araçlarımızın oto muayenesi, kaskosu ve diğer bütün işlemleri takip edilmektedir. Şoförlerimiz gerekli izinlerin yanı sıra src psikoteknik belgesine sahiptir.

Vip Araçlarımız

İzmir vip transfer seçeneklerinde, farklı araç türlerini sunduğumuz için müşterilerimiz tarafından ilgiyle karşılanmaktadır. Vip transfer en çok önem verdiğimiz hizmet türüdür ve araçlarımızın özel olarak hazırlanmasına özen gösteriyoruz.
Vip transfer hizmetleri için filomuzda yer alan araçlar şunlardır;
• Mercedes sprinter
• Mercedes vito
• Volkswagen transforter
• Volkswagen crafter
• Volkswagen caravelle
Minibüs sınıfı olan bu araçlarımızın tamamını vip hizmetler için özel olarak hazırlıyoruz.

İstediğiniz Adrese Taşıyoruz

Havalimanında karşılanması gereken misafirlerinizi şoförlü ekiplerimiz karşılamaktadır. Karşılama işlemi esnasında şoförlerimiz, nezaket kuralları çerçevesinde karşılama yapmaktadır. Pankartlı karşılama sistemi sayesinde kısa sürede misafirinizi çıkış bölümünde karşılıyoruz. Adresten adrese taşıma işleminin yanı sıra özel şehir turu düzenliyoruz.
Turist, iş adamı ve misafir karşılama kategorisinde, prestijinize uygun karşılama hizmeti sunuyoruz. Özellikle iş dünyasında önemli iş adamlarının karşılanmasında ve turist karşılama işlemlerinde firmamız etkili çözüm seçenekleri sunuyor.

Ehliyetli ve Src Belgeli Şoförler Hizmetinizde

Tecrübeli ve aynı zamanda işin ehli olan şoförler gerekli bütün belgelere sahiptir. Firmamız Ulaşım Bakanlığından izinlidir ve kanunen gerekli bütün belgelere sahiptir. Güvenli taşıma hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üretmeye devam eden firmamız, 7/24 çözüm üretmektedir.

Şoför ekibimizin özellikleri şu şekildedir:
1- Şoförlükle ilgili bütün belgelere sahiptirler.
2- Bütün hava koşullarında araç kullanmaktadırlar.
3- Görgü kuralları konusunda eğitimlidirler. Yolculuk boyuncu dikkatli bir şekilde araç kullanmaktadırlar.
4- Havalimanına gelen misafirlerinizi en iyi şekilde karşılamaktadırlar.
5- Arıza veya trafikle ilgili meydana gelen problemlerde çözüm odaklı hareket etmektedirler.
Güvenli bir şekilde taşıma işlemi gerçekleştiren şoför ekibimiz, istediğiniz zaman adresten adrese taşıma hizmeti sunmaktadır.

Hizmet Seçimi

İzmir Vip Transfer hizmetleri sunan güvenilir bir firma olarak, müşterilerimize hizmetlerimizde, araç ve hizmet türü seçim hakkı veriyoruz. Firmamızdan ilk defa hizmet alacak olanlar, Bodrumairporttransferi.com internet sitemizde, aradıkları her türlü bilgiye ulaşabiliyorlar. Önceden hizmet almış ve bu hizmetlerden memnun kalmış olanlar aynı hizmetleri talep edebiliyor. Eski müşterilerimiz için firma kayıtlarımızdan, hangi tarihte, hangi personellerimizden hizmet aldıklarını tespit edebiliyor, planlamaya uyuyorsa, aynı personelin hizmet vermesini sağlıyoruz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button