Firmamız, vip transfer hizmetleri vermeye başladıktan sonra, hizmet ağımızı genişletmeye çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz bölgelerden birisi de İzmir bölgesidir Bodrumairporttransferi.com firması olarak, İzmir bölgesinde her türlü yolcu transfer hizmetleri veriyoruz. İzmir havalimanı transfer hizmetlerimiz ile yerli ve yabancı tüm misafirleri havalimanında karşılıyor, varış noktasına ulaştırıyoruz. Hizmetlerimizi, tecrübeli sürücü ve geniş filo seçeneklerimiz ile sunuyoruz. Kusursuz transfer hizmetlerinin sunulduğu güvenli transfer hizmetlerinin verildiği en iyi şirket olarak firmamız ilk sırada geliyor. Ülkemize gelen misafirler, havalimanına indikten sonra elemanlarımız tarafından güvenli yolculuk yaptırılıyor. Adnan Menderes Havalimanından veya otogardan özel vip araçlarımızla alıyor, istedikleri yere daha güvenli ve konforlu yolculuk yapmalarını sağlıyoruz.

Rezervasyon Hizmetimiz

Bodrumairporttransferi.com, TÜRSAB kayıtlı bir acente olarak resmi seyahat ve rehberlik hizmeti veren 1 MOLA TURİZM’in, transfer hizmeti veren hizmetine dair oluşturulan internet sitesidir. Web sitemizde yer alan tüm bilgiler, sizlere hizmet sunduğumuz ve sunacağımız güzergahlar ile birlikte, genel hizmet prensiplerimize dair bilgilerden oluşmaktadır. VIP araçlarımız ile transfer hizmeti gerçekleştirmek ve gerçekleştireceğimiz transfer hizmetlerine dair kapsamlı bilgiler içeren hizmet sayfamızdan, yolculuğunuz için ihtiyaç duyduğunuz güzergah seçimini gerçekleştirerek rezervasyon talebinde bulunabilir ve iletişim bilgilerimizden tarafımıza ulaşabilirsiniz. WhatsApp, rezervasyon ve ofis irtibat bilgilerimiz, 24 saat hizmetinize açıktır.

Bodrumairporttransferi.com Rezervasyon İşlemleri Nasıl Yapılır?

Müşterilerimiz en çok sorduğu sorulardan biriyse nasıl rezervasyon yapacaklarıdır. Bu konuda firma olarak müşterilerimize birçok seçenek sunuyoruz. Bizlere internet sitemiz üzerindeki iletişim bilgilerimizden ulaşabilirler. Burada firmamıza ait telefon numarası ve e-posta adresi bilgileri yer alıyor.
Bizlerden rezervasyon almak için çeşitli yöntemler mevcuttur. Bunlardan biri doğrudan telefonla arayarak rezervasyondur. İsterseniz mobil uygulamamız sayesinde akıllı telefonlar aracılığıyla da araçlarımızın sizleri istediğiniz yere götürmesini sağlayabiliriz.

Ekibimiz Deneyimlidir

Araç tercihinde titiz olan firmamız, şoför tercihinde de aynı titizliği göstermektedir. İşini meslek edinmiş ve görgü kurallarına uyan elemanlarımız, en iyiler içerisinden seçilmiştir.
Eleman kadromuzun genel özellikleri şu şekildedir:
1- Src ve psikoteknik belgesine sahiptir.
2- Zamanı en iyi şekilde kullanarak söz verilen zamanda adrese ulaşmaktadır.
3- Bütün hava koşullarında güvenli araç kullanmaktadır.
4- Şehir içi ve şehirler arası yollarda kuralına uygun şekilde araç kullanmaktadır. Her zaman için trafik kurallarını dikkate almaktadır.
5- Trafik cezası ve diğer ücretlerden şoförümüz sorumludur.
6- Misafirlerinizi adabına uygun şekilde karşılamaktadır. Turist karşılama işlemlerinde yabancı dil bilen elemanlar öncelikli tercihimizdir.
İşin ehli şoförlerle transfer hizmeti keyifli bir yolculuğa dönüşmektedir. Firmamızın amacı, yolculuk esnasında misafirin rahat etmesini sağlamaktır.

Araçların Kalitesi

Sunulan hizmet kadar araçların kalitesi de bir o kadar önemlidir. Çünkü insanlar gerek kendileri gerekse de aileleri ile beraber kullanacakları bu araçların hem güvenli hem de konforlu olmasına özellikle dikkat ederler. Bunun için de kaliteli araçlara ve bir filoya sahip olan firmaları diğerlerine oranla daha çok tercih ederler. Bunun en büyük nedeni de yine yukarıda değindiğimiz güvenlik meselesidir. İnsanlar İzmir Havalimanı Transfer hizmetleri sunan firmaları seçerken bu konuya özellikle dikkat ediyorlar.

Transfer Hizmet Ücretleri

Havalimanından yapılan transfer hizmetleri araçlara ve gidilecek olan yere göre değişir. Ancak fiyatlar genellikle aynıdır. İzmir Havalimanı Transfer hizmeti veren firma olarak genellikle fiyatlarımız çok yüksek rakamlı değildir. Özellikle piyasada transfer hizmeti veren birçok firma bulunur. Ancak önemli olan bu konuda daha güvenli ve konforlu bir hizmet verebilmektir. Bu nedenle piyasada bu konu ile ilgili araştırma yaparken fiyatlara çok bakmamanızda fayda var. Çok uygun fiyatlara kötü hizmet alabilirsiniz. Bodrumairporttransferi firması müşterilerini yarı yolda bırakmadan en iyi fiyatlarla her zaman en kaliteli hizmeti vermektedir.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat