Bodrumairporttransferi ile Türkiye’nin birçok havalimanında transfer hizmeti vermek üzere yola çıktık. Müşterilerimizin konfor ve güvenliğini düşünerek, onlara VIP araçlar, uygun şoförler ve karşılama personeli ile verdiğimiz hizmetlerimizde, farklı transfer opsiyonları sağlamaktayız. Bodrumairporttransferi.com olarak Muğla’ya varış gerçekleştiren tüm misafirlere özel, uygun fiyatlı Göcek Transfer hizmeti sağlamaktayız. Muğla ilinde hizmet veren Muğla-Milas Havalimanı ile birlikte, ikinci bir havalimanı olan Dalaman Havalimanı bulunmaktadır.

Ulaşım Tercihine Bağlı Planlama

Verilen adresle havalimanı arasında; gidiş veya gidiş-dönüş olarak planlanacak olan ulaşım tercihleri isteğe bağlı olarak gün içinde adresten adrese şeklinde de sürdürülür.
Gelişen teknolojilerden aldığımız güçle rezervasyon işlemlerinin online olarak yapılmasını kolaylaştıran firmamız;
• Şoförlü araç kiralama
• Kurumsal hizmetler
• VIP araçlar
• Havalimanı transfer taleplerinde de en doğru adrestir.

Ulaşım sektöründe aktif olarak çalışan Bodrumairporttransferi, şehri yakından tanıyan deneyimli şoförler eşliğinde müşteri memnuniyetine odaklı hizmetler sunar.

Alış Noktanızdan Havalimanına Transfer

Sadece tek yönlü havalimanı transfer işlemi gerçekleştirmiyor, sizleri dilediğiniz her noktadan günün herhangi bir saatinde almayı da vaat ediyoruz. İstediğiniz saat aralığında, bulunacağınız herhangi bir lokasyondan 24 saat açık bulunan iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilir, ulaştığınız anda bizleri konumunuz hakkında bilgilendirerek, hangi saatte hangi lokasyondan alınmak istediğinizi bildirebilirsiniz. Bu tür durumlarda sizlerin kalıplaşmış olan otelden veya özel bir alış noktasından alınmanızı değil, tamamen dilediğiniz an dilediğiniz noktadan alınmanızı önemsiyor, günün her anını yaşayabilecek ve dolu dolu son ana kadar geçirebilecek boşluk yaratmayı ümit ediyoruz.

Lüks Araçlarımızla Yolculuğun Keyfini Sürün

Günümüz ulaşım dünyasında, lüks ve konforlu seçenekleri bir araya getiren transfer hizmetimiz, lüks araç filosuyla hizmet vermektedir. Bu sektöre özel tasarlanan araçlar özel bir şekilde dizayn edilmiştir. Tasarım harikası bu araçların en önemli özelliği iç tasarımının özel olması ve ful özelliklere sahip olmasıdır. Klimanın yanı sıra soğuk havalarda ısıtma özelliğine sahip araçlarımız, yolculuk esnasında yormamaktadır.

Güvenilir ve Konforlu Hizmet

Bodrumairporttransferi.com firmamız müşterilerine iyi hizmet sunmaya devam ediyor. Hizmetimiz havalimanı Göcek Transfer çalışan personellerine en iyi eğitimi vermektedir. Personellerin bu konuda güvenilir olması aynı zamanda müşterilere de güven vermektedir.
Firmamızdan hizmet alan müşterilerimiz hem yerli hem yabancıdır. Çalışanlarımızın yabancı dil bilmesi bu anlamda büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu nedenle her çalışanımıza ayrı ayrı yabancı dil eğitimi vermekteyiz.
Araçlarımız oldukça geniş araçlardır. Rezervasyon yapılacağı sırada kişi sayısını belirtmeniz durumunda sizlere ona göre araç ayarlanır.

Özenli Hizmet Garantisi

Randevu usulü ile çalışan firmamız, tarihinden önce belirtilen yerde, istenilen araç ile istenilen saatte bulunuyor ve kişiye hizmet sağlıyor. Alanında uzman ve eğitimli personeller ile Göcek Transfer hizmetlerini gerçekleştiren firmamız bu sayede en iyi hizmet garantisini müşterisine vaat ediyor.
– Zamanında ve hızlı transfer
– Yüksek güvenlik
– Son model araç ile transfer
Gibi, daha birçok hizmet sıralanabilir. Sizde bizi tercih edebilir ve rahat bir transfer yaşayabilirsiniz

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button