Bodrumairporttransferi firması olarak, vip transfer sektöründe sınırsız hizmet sunmaya ve hizmetlerimizi sunarken müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya, tüm hizmet özelliklerimiz ile çalışıyoruz. Hizmetlerimizde güven ve konfor her şey demektir ve konfor için yeni model araçlarımızın özel olarak tasarlanmasını sağlıyoruz.

Havalimanı Transfer Hizmetimizin Özellikleri

Firmamız tarafından sunulan Göcek Havalimanı Transfer hizmetlerimiz kalite anlamında dünya standartlarında yer alıyor. Bu doğrultuda firmamızın sunduğu hizmet özellikleri sayesinde gerçek anlamda bir havalimanın transfer hizmeti almış oluyorsunuz.
Havalimanı transfer hizmetimizin özellikleri ise şu şekildedir;
• Tam zamanında hizmet anlayışımız ile gideceğiniz yere tam zamanında ulaşmış olursunuz.
• Transfer için özle olarak dizayn edilmiş araçlarımız ile son derece konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz.
• Araçlarımızın tüm havalimanı transfer izinleri ve eksikleri güncel bir şekilde yapılmaktadır.
• Fraklı kişi sayısında göre farklı araç çeşitlerimiz ile hizmet sunuyoruz.
• Araçlarımızda yüksek güvenlik ve takip sistemi bulunuyor.
• Araçlarımızın periyodik bakımlarının yanı sıra transfer öncesi ve sonrası bakımları da alanında uzman çalışanlarımız tarafından yapılıyor.
• Araç takip sistemimiz sayesinde en zorlu trafik ve mevsim şartlarına bile sizlere en kaliteli ve nitelikli transfer hizmetini sunuyoruz.
Uygun fiyatlı hizmet anlayışımız ile birlikte sunduğumuz kaliteli ve profesyonel transfer hizmetine göre en uygun ücret politikasını sunuyoruz

Firmamızdan Hizmet Talebinde Bulunma

Bodrumairporttransferi.com firmamızın hizmetlerinden faydalanmak isteyenler, firmamız çağrı merkezi numaralarını arayarak, kayıtlarını yaptırabilir ve istedikleri zaman transfer hizmetlerini alabilirler. İsteyen müşterilerimiz, internet sitemiz üzerinden kendi kayıtlarını oluşturabilir ve gitmek istedikleri yerleri belirterek hizmet taleplerini istedikleri gibi oluşturabilirler.
İnternet sitemiz üzerinden hizmet alabilmek için;
Bodrumairporttransferi.com sitemize giriş yapılmalı
• Üyelik kaydınızı oluşturulmalı
• Dalaman veya Bodrum havalimanına giriş çıkış saati
• Otelinizin adı ve yeri
• Yolcu sayısı belirtilmelidir.
Hizmet talebi işlemleriniz tamamlandığında, firmamız, sizin için planlama yapacak ve en uygun aracı, sürücüsü ile birlikte hazırlayacaktır. Elemanlarımızı sizi istediğiniz yerde karşılayacak ve Göcek-Bodrum bölgesinde istediğiniz yere güvenli bir şekilde ulaştıracaktır.

Kaliteli Hizmet Anlayışı

Güvenli bir sürüş deneyimi için fark yaratan hizmetlerimiz, zengin bir araç filosu ile sürdürülür. İşinde fark yaratan çalışanlarımız, müşteri beklenti ve memnuniyetine odaklanır. VIP transfer hizmetlerimiz havalimanı karşılaması ile başlar ve son noktaya kadar güvenle sürdürülür.
• Özel davetler
• İş toplantıları
• Kişiye özel VIP transfer
• Kişiye özel şoförlü araç kiralama ve
• Şehir içi ulaşım talepleri ihtiyaca uygun olarak önceden planlanır.
Uygun fiyat politikası ve ödenenden daha fazla hizmet anlayışıyla sürdürdüğümüz Bodrumairporttransferi çalışmaları uçuşa uygun optimum saat planlamasıyla verilir.

Konforlu Yolculuk İmkanı Sunuyoruz

Bodrumairporttransferi firmamızı tercih eden müşterilerimize konforlu bir yolculuk imkanı sunuyoruz. Tam donanımlı olan araçlarımızda müşterilerimiz yolculuk sırasında sıkılmadan istedikleri yere gitme şansı elde ediyorlar. Kaskoları yapılmış ve sigortalı olan araçlarımızla hizmet veriyoruz. Araçlarımızın herhangi bir kazaya sebebiyet vermemeleri için bakımlarını zamanında yaptırıyoruz. Müşterilerimizin güvenliğini önemsediğimiz için yolculuk sırasında gerekli tüm önlemleri alıyoruz. Göcek Havalimanı Transfer hizmetimizi tercih eden müşterilerimizin yanlarında çocukları bulunması sebebiyle çocuk koltuğu taleplerini de gerçekleştiriyoruz. Bu sayede çocuklar da rahat bir yolculuk geçiriyorlar.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button