Ege bölgesinin en çok ilgi gören ve turist çeken yerlerinden birisi Fethiye ve çevresidir. Bodrumairporttransferi.com firması olarak, vip transfer sektöründe sınırsız hizmet sunmaya ve hizmetlerimizi sunarken müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmaya, tüm hizmet özelliklerimiz ile çalışıyoruz. Hizmetlerimizde güven ve konfor her şey demektir ve konfor için yeni model araçlarımızın özel olarak tasarlanmasını sağlıyoruz. Bodrumairporttransferi markası sayesinde tüm transfer işlemlerinizi lüks araçlarla güvenli olarak gerçekleştirebilirsiniz. Firmamız, Fethiye Vip Transfer hizmetlerini 7/24 sınırsız olarak gerçekleştiriyor.

VİP Transfer Hizmeti Nedir?

Lüks araç olarak bilinen vip hizmet kişilere özel olarak verilen bir hizmet türüdür. Vip hizmetler de istenilen araçlar seçilir, tarih ve saat bilgisi de paylaşabilirsiniz. İstediğiniz adresten gelip sizi alarak konforlu bir yolculuk yapmış olursunuz. Vip hizmet genellikle havaalanı yolculukların da çok tercih ediliyor. Bodrumairporttransferi Firmamız sadece havaalanı için değil herhangi bir yere gidilmesi gerektiği durumlarda da hizmet vermektedir.

Yol Yorgunluğu Hissetmeyin

Uçaktan iner inmez konforlu ve özel tasarımlı bir araçla kalan yolculuğu tamamlamak, yol yorgunluğunu unutturacaktır. Fethiye Vip Transfer hizmetinin en önemli amacı konforlu bir yolculuk sunarak yol yorgunluğunu hissettirmemektir. Firmamız, transfer hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına lüks araç filosunu emrinize sunmaktadır. Fethiye Vip Transfer, istediğiniz adresten istediğiniz adrese konforlu yolculuk sunuyor.

Hangi Hizmetleri Veriyoruz

Fethiye Vip Transfer hizmetlerine ihtiyaç duyanlar, firmamız internet sitesi veya iletişim numaraları üzerinden her türlü bilgiyi alabilirler. Yerli ve yabancı tüm müşterilerimizin konforunu düşünerek lüks araç türlerini filomuza katıyoruz. Hizmetlerimizde konfor kadar güvende önemli bir yere sahiptir.
Firmamız tarafından sunulan transfer hizmetleri şunlardır;
• Havalimanı transferi
• Vip transfer
• Kişiye özel transfer
• Otel transfer
• Özel şoförlü transfer
• Minibüs transfer
Transfer hizmeti talebinde bulunurken, hizmet türlerimiz hakkında bilgi veriyor ve araç seçimi yapmanızı sağlıyoruz.

Güvenilir Yolculuk İçin

Güvenilir yolculuk yapmak insanların en büyük istekleri arasında yer alıyor. Çünkü artık gelişen teknoloji ile beraber her ne kadar yolculukların süresi kısalmış olsa da insanlar güvenilir yolculuğu da aynı oranda isterler. İşte uçak yolculukları için gitmiş olduğunuz hava limanlarına da en iyi ve en güvenli şekilde gitmeniz için firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden rahatlıkla faydalanabilirsiniz. Çünkü bütün bu Fethiye Vip Transfer hizmetlerini en iyi araçlar ile en güvenli şekilde sunan firmalar arasında yer alıyoruz.

Rezervasyon İşlemleri

Bodrumairporttransferi.com olarak her türlü şekilde rezervasyon almaktayız. Hizmetlerimizi bireysel olsun kurumsal olsun herkese hizmet vermektedir. Tek kişiden grup taşıma hizmetlerine kadar her türlü yolcunun taşıma hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.
Yolculuk rezervasyonlarımız birkaç farklı şekilde yapılabiliyor. Bizleri telefon numaralarımızdan arayarak kolayca rezervasyon yaptırabilirsiniz. İsterseniz havalimanındaki ofisimizden de rezervasyon işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yeni çıkan mobil uygulama sayesinde akıllı telefonlar aracılığıyla da rezervasyon yaptırmak mümkün hale gelmiştir. Burada sayılan birçok yöntem sayesinde kolayca bu işlemi yapabilirsiniz.

Bodrumairporttransferi Firma Olarak Hedeflerimiz Nelerdir?

Her geçen gün kendimizi geliştirmek adına çaba harcıyoruz.
• Firma olarak hedeflerimizden ilki Türkiye’de bu sektörde en iyi hizmeti sağlayan firmalardan biri olmaktır.
• Firmamız için en önemli konu ise müşteri memnuniyetidir. Müşteri memnuniyeti için gerekli olan tüm detaylara dikkat ederiz.
• Personelimizin profesyonelliği dikkat ettiğimiz hususlar arasında yer alıyor.
• Her geçen gün yenilenmeye ve gelişmeye devam ediyoruz.
Fethiye Vip Transfer işlemlerinizde bizi seçerek sorunsuz bir ulaşım sağlayabilirsiniz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat