Bodrumairporttransferi olarak havalimanı Fethiye Havaalanı Transfer ihtiyaçlarınıza hizmet veriyoruz. Her iki havalimanından da Fethiye transferler düzenliyoruz. En kaliteli araçlarımızla ve tecrübeli şoförlerimizle sizleri evinize kadar ulaştırıyoruz. Havaalanından varacağınız yere gitmeden çoğu zaman büyük bir çile olmuştur. Havaalanından eve gitmek gerek trafik gerekse yolun uzun olması nedeniyle hep sıkıntı yaratmıştır. Ancak artık bunlara bir çözüm var. Yani artık havaalanından evinize hiç araç sıkıntısı çekmeden konforla ve ucuza seyahat etmenin olanağı mevcuttur.

Uygun Fiyatlara Kaliteli Transfer

Bodrumairporttransferi olarak şişirilmiş fiyatlara yolcu transferi yapmıyoruz. Bizim gerçekleştirdiğimiz hizmet VIP transfer hizmeti ve bu doğrultuda sizlere en uygun fiyatlarla en kaliteli transferi yapmak bizim görevimiz. Bu görevi itina ile yerine getirirken kendi maliyetlerimizi göze alarak bu maliyetlerin üzerine uçuk kar payları eklemiyoruz.
Elbette ki, fiyatlarımızı maliyetlerimize göre değerlendirirken personel, araç, yakıt, sigorta, tedarik gibi tüm kalemleri göz önünde bulunduruyoruz ancak bu süreç içerisinde bu görevi üstlenen bir firmanın tüm masraf kalemlerini müşterilerine yansıtmasını haksız buluyoruz. Bir ticari taksi gibi alelade olmamakla birlikte, bir VIP transfer şirketi olarak ağırlığımızı ve kaliteli hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.
Fiyat politikamızda oldukça iddialıyız. Bizden aldığınız hizmet ile diğer VIP transfer firmalarının hizmetini karşılaştırdığınızda, fiyat ve performans değerlerinin çok çok üzerinde bir hizmet alacağınızı sizlere garanti ediyor, Fethiye Havaalanı Transfer hizmetimizi ve diğer her lokasyona yapacağımız transfer hizmetimize bayılacağınızı biliyoruz.

Hızlı ve Rahat Ulaşım İmkanı

Herkes gideceği yere en hızlı şekilde ulaşmak ister. Zaman herkes için kıymetlidir. Çağımızın en kıymetlilerinden olan zamanı en iyi şekilde değerlendirmek ve siz değerli yolcularımıza zaman kaybettirmemek görevlerimiz arasında yer almaktadır. Siz değerli yolcularımızı en hızlı bir şekilde ulaşmak istedikleri yere uzaman ekibimiz götürmektedir. Bekleme ya da yanlış yoldan gitmek gibi olumsuz durumlarla şirketimiz bünyesinde karşı karşıya kalmazsınız. Yol durumuna ve şehrin kalabalığına son derece hakim olan uzman kadromuz dakik ve titiz çalışmaktadır.

Bodrumairporttransferi Hizmetleri Nelerdir?

Kendimizden ve hizmet kalitemizden biraz bahsettikten sonra artık hizmetlerimiz hakkında biraz daha bilgi verebiliriz. Biz Muğla Dalaman Havalimanı ve Bodrum Havalimanı’ndan Muğla’nın çeşitli yerlerine transfer hizmeti sağlıyoruz. Fethiye ilçesi civarına gitmek isteyen müşterilerimiz için hizmet veriyoruz. Onları VIP araçlarla götürüyor ve havalimanından eve gitmenin zorluğunu çekmemelerini sağlıyoruz.
Burada hizmetlerimizden biraz bahsetmek gerekiyor. Yolcularımıza neleri sağlıyoruz bu listede bahsedeceğiz.
• Çocuk koltuğu (Kaliteli markalardan)
• Havaalanında müşteriyi özel karşılama
• Esnek bir şekilde müşterilerin talep ve isteklerine cevap verme
• Oldukça deneyimli şoförler sayesinde hızlı bir şekilde eve ulaştırma
• Müşteriyi takip ederek uçak iner inmez aracın hazır olması, müşteriyi asla bekletmeme

Bu ve sayamadığımız birçok hizmeti Bodrumairporttransferi olarak müşterilerimize standart olarak sağlıyoruz. Burada saydığımız tüm hizmetler müşteri memnuniyetini sağlamak için yaptığımız

Neden Transfer Hizmeti?

Yurt içi ve yurt dışında, bir ülkeye, bir şehre ilk defa gidenler için bilinmeyenler doğrultusunda yaşanan sıkıntılar her zaman aynıdır. Bazı durumlarda ülkemizin diğer ülkelerden farklı olduğunu özellikle vurgulasak dahi, bu özelliği ile Türkiye’nin de başka ülkelerden farkı yok. İlk defa Muğlaya gelmiş bir konuk, turist (yerli veya yabancı) için taksi yolculuğu ne yazık ki suiistimal edilebiliyor.
Bununla birlikte Fethiye Havaalanı Transfer ulaştırma servisleri ve diğer tüm araçlar ise belirli lokasyonlar arasında hizmet verdiğinden bu araçlarla ulaşım sonrasında bazı sıkıntılar yaşayabiliyorsunuz.
İşte bu ve benzeri sebepler nedeni ile transfer hizmeti sayesinde ilk defa ulaştığınız ya da daha önce Muğla’ya gelerek aynı durumlara maruz kalmış olmanız yüzünden, sizlere transfer hizmeti vermenin ve bu sayede stressiz, konforlu, etik bir yolculuk edeceğinizi garanti etmekten geri kalmıyoruz.

Teknoloji İle Uyumluluk

Firmamız gelişen teknoloji ile daha da gelişmekte ve geniş kitlelere yayılmaya başlamaktadır. Özellikle arayıp rezervasyon yaptırmak zorunda değilsiniz. Bodrumairporttransferi internet sitesi müşterilerimiz için özel indirimli kampanyalar ve ekonomik fırsatlar sunmaktadır. Teknoloji sayesinde rezervasyonlar online olarak yapılabilir, alınacak hizmet hakkında kolay bilgi edinilebilir, alınacak uygun seçenekler seçilebilir. Teknolojinin yanı sıra işinde uzman ekibimiz sayesinde organizasyon tam anlamıyla tamamlanıyor. Verdiğimiz hizmetler ile artan müşteri memnuniyeti sayesinde gün geçtikçe büyüyoruz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat