Uçakla yolculuk yapmak isteyenler için en zor aşama uçaktan indikten sonraki kısımdır. Toplu taşıma araçları veya sıradan ulaşım seçenekleri, yol yorgunluğunu ikiye katlamaktadır. Bu sorun için en iyi çözüm Fethiye Airport Transfer hizmetidir. Transfer hizmeti, uçaktan indikten sonra kalan yolculuğun keyifli geçmesinde önemli rol oynamaktadır.

Airport Transfer

Yolculuk yapmak artık eskiye göre çok daha kolay bir hale geldi. Çünkü ortaya birçok farklı seçenek çıktı. İnsanlar söz konusu olan bu seçeneklerden birisini tercih ederek kolaylıkla istedikleri yerlere yolculuk yapabiliyor ve bu konudaki ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar. Günümüzde söz konusu olan bu ulaşım araçlarından en çok kullanılanı ise şüphesiz uçaklardır.
Gerek hızları ile gerekse de sağlamış oldukları zaman tasarrufundan dolayı insanlar söz konusu olan bu aracı daha sık tercih ediyor. Yine bununla beraber de gelişen ve bizim de firma olarak hizmetlerini yürütmüş olduğumuz Fethiye Airport Transfer hizmetleri yer alıyor. İnsanlar söz konusu olan hava limanlarına gitmek için firmamızın sunmuş olduğu hizmetlerden yararlanıyor.

Havalimanı Transfer Çeşitleri

Havalimanı transfer işi hemen hemen her bölgede yapılan bir iştir. Bodrumairporttransferi hizmetlerinin herhangi bir saati bulunmaz. Uçuş saati ve uçuş tarihlerinize göre transfer hizmetini ayarlayabilirsiniz. Fethiye Airport Transfer hizmetlerinin fiyatları oldukça uygundur. Sadece kendinize ve ailenize göre transfer hizmeti alabilirsiniz.
Ailenizle birlikte taksi hizmeti almak yerine transfer araçlarından ayarlayarak daha uyguna ulaşım hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Bu nedenle transfer hizmetleri genellikle çok fazla tercih edilir. Transfer hizmetleri için gelmeden birkaç gün önce mutlaka rezervasyon yaptırmalısınız. Bazı dönemler çok yoğunluk yaşandığı için boş araç bulmak da zor olabiliyor. Bu nedenle rezervasyon erkenden yapılmalıdır. Bodrumairporttransferi çeşitlerinden yararlanırken VIP hizmet almanız da mümkün. Fethiye Airport Transfer VIP hizmetlerin amacı müşterilerin kendi araçlarını kendileri belirlemesidir. Şahsi veya ailenizle birlikte araç seçiminizi de yapabilirsiniz. Ancak normal transfer hizmetlerinde araç seçimi otomatik olarak yapılmaktadır.

Hizmet Kalitemizle Tanışın

Bodrumairporttransferi hizmeti, özel araçlı ve özel şoförlü lüks ulaşım seçeneğidir. Sıradan ulaşım seçenekleri kişiye özel değildir. Herkes için aynı kalitede ulaşım hizmeti tercih edilmektedir.
Transferin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, bu kategoride şu konulara dikkat etmektedir:
1- Her zaman için zamanında misafirin alınacağı adrese ulaşılmaktadır. Karşılama işlemlerinde gerekirse pankart kullanılmaktadır. Özellikle havalimanında karşılanacak misafirler, misafirini isminin yazdığı pankartla karşılanmaktadır. Pankartlı karşılama zaman kaybını önlemektedir.
2- En iyi araç modeli tercih edilmektedir. Özel tasarımlı vip tarzı araçlar ön planda tutulmaktadır. Araçlarımız her zaman temiz bir şekildedir. Ayrıca gerekli bakımlar düzenli bir şekilde yapılmaktadır.
3- En iyi hizmet programı tercih edilmektedir. Adresten adrese ve havalimanından adrese taşıma seçenekleri sayesinde transfer sorun olmaktan çıkmaktadır.
4- Sevdiklerinizi güler yüzle karşılıyoruz. Nezaket kurallarına ve davranış kurallarına riayet ediyoruz.
5- Her türle hava koşullarında transfer hizmetini gerçekleştiriyoruz. Karlı, yağmurlu, sisli ve fırtınalı havalarda güvenli transfer hizmeti tercih edilmektedir.
Bodrumairporttransferi hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynayan tecrübeli eleman kadromuz, zamanı en iyi şekilde kullanmaktadır.

Araç Filomuz Üst Segment Özelliğine Sahiptir

Bu sektörde önemli konu araçtır. Vip tarzı araçların iç tasarımı özel olarak tasarlanmaktadır. Bütün araç filomuz için en önemli konu özel iç dizayndır. Bir araçta olması gereken bütün aksesuarlar bulunmaktadır.
Özel süspansiyonlu, klimalı ve ısıtmalı araçlarımız, Fethiye Airport Transfer hizmetine özel dizayn edilmiştir. Bodrumairporttransferi hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm üreten firmamız, sigorta, vergi ve sanayi bakımı gibi konulardan sorumludur. Ayrıca trafikte araç kullanma konusunda şoförlerimiz sorumludur.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button