Ülkemizin turistik ve tarihi bölgelerinde transfer hizmeti verebilmek için Bodrumairporttransferi markası ile hizmet veriyoruz. Havalimanı ve şehir merkezleri arasında genellikle mesafeler büyüktür. Aradaki mesafe nedeni ile ulaşım için farklı yöntemler kullanılmalıdır. Özellikler bir şehre ilk kez gelindiğinde şehir merkezine ulaşım önceden araştırılmalıdır. Büyük şehirlerde meydana gelen yoğunluk ve trafik nedeni ile ulaşım süre alabilir. Gezmek ve bir şehri öğrenmek amacı ile gelindi ise konfor ve hızlı ulaşım gereklidir. Tarihi doğal güzellikleri öğrenmek, kısa sürede gezmek gerekli ise mutlaka ulaşım konusu önceden ayarlanmalıdır.

Turizm Dünyası İçin Pratik Çözüm

Yurt dışından veya yurt içinden gelen turistlerin karşılanması, her otel için önemli bir konudur. Otel firmaları, pahalı lüks araçları satın almaktansa Didim Vip Transfer hizmetini tercih etmektedir. Makul transfer ücreti ödeyerek turistler en iyi şekilde karşılanmaktadır. Mesafe ve tercih edilen aracın özelliklerine göre fiyatlandırma yapan firmamız, turizm dünyası için profesyonel transfer hizmeti sunmaktadır.

Hizmeti Nasıl Yapılır?

Didim Vip Transfer Havalimanı hizmeti ulaşım sektörünü kapsar. Ulaşım ve transfer işi olan bu sektör de iş yapabilmek için yolcu taşımacılığı statüsü adı altında evrakların temin edilmesi gerekir.
Şehir içinde havalimanından alınan müşterilerin istediği noktaya ulaşmasını sağlayan en hızlı yöntemdir. Şehir dışı veya yurt dışından gelen müşterilerin çeşitli adreslere ulaşımı bu şekilde daha hızlı yapılır.
Transfer firmalarında en önemli şey güvenilir firmalarla anlaşmaktır. Verilen paraların boşa gitmemesi ve aldığınız hizmetin daha kaliteli olması bakımından en iyi firmalarla çalışmanız daha sağlıklı olacaktır.

Didim Vip Transfer Transfer hizmeti için;
– Transfer firması ile anlaşmak
– Üyelik işlemlerinizi tamamlamak
– Uçuş tarihlerinizi belirlemek gerekir.
Havalimanı hizmetlerimiz de eksiksiz ve konforlu bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Bodrum – Didim İstikametli Transfer Hizmetimiz

Bodrumairporttransferi olarak, standart bir mesafeye transfer uygulamamız yok. Müşterimizin gitmek istediği yerin ne denli uzak olduğu bizler için önemli değil. Aktarmalı uçuş sonrası Bodrum’a gelen ve buradan başka bir şehre geçmek isteyen ya da Bodrum tatili sonrası uçak bulamayıp Didim’e dönmek isteyen müşterilerimiz için dahi transfer opsiyonumuz bulunmaktadır.

Sizlerin memnuniyeti ve konforlu yolculuk hakkı, Bodrumairporttransferi tarafından sağlanmak üzere her türlü transfer işlemi, tarafımızdan gerçekleştirilmektedir. Bu doğrultuda, Bodrum Didim güzergahlı transfer işlemi gerçekleştirebilir, dilerseniz İzmir Havalimanı bölgesine ulaşmanıza da yardımcı olabiliriz. Sonuç olarak Didim Vip Transfer hizmeti, iki nokta arası kaliteli ve VIP ulaştırma hizmeti olup, Bodrumairporttransferi olarak bu konuda mesafe tanımadan sizleri düşünebilmekteyiz.

Ekibimiz Deneyimlidir

Araç tercihinde titiz olan firmamız, şoför tercihinde de aynı titizliği göstermektedir. İşini meslek edinmiş ve görgü kurallarına uyan elemanlarımız, en iyiler içerisinden seçilmiştir.
Eleman kadromuzun genel özellikleri şu şekildedir:
1- Src ve psikoteknik belgesine sahiptir.
2- Zamanı en iyi şekilde kullanarak söz verilen zamanda adrese ulaşmaktadır.
3- Bütün hava koşullarında güvenli araç kullanmaktadır.
4- Şehir içi ve şehirler arası yollarda kuralına uygun şekilde araç kullanmaktadır. Her zaman için trafik kurallarını dikkate almaktadır.
5- Trafik cezası ve diğer ücretlerden şoförümüz sorumludur.
6- Misafirlerinizi adabına uygun şekilde karşılamaktadır. Turist karşılama işlemlerinde yabancı dil bilen elemanlar öncelikli tercihimizdir.
İşin ehli şoförlerle transfer hizmeti keyifli bir yolculuğa dönüşmektedir. Firmamızın amacı, yolculuk esnasında misafirin rahat etmesini sağlamaktır.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat