Türkiye’de profesyonel bir ekip tarafından kurulmuş olan firmamız Bodrumairporttransferi ile Turizm sektöründe hizmet vermeye devam ediyoruz. Türkiye’nin hemen hemen bütün bölgelerinde, turizm ve taşımacılık bölümünü kendisine uzmanlık alanı olarak seçmiş olan firmamız, son derece deneyimli personeli ile hizmetlerine devam ediyor.

Firmamız 7/24 Çözüm Üretmektedir

Hızlı, etkili ve pratik transfer hizmeti, özellikle misafir karşılama işlemlerinde etkili çözüm üretiyor. Misafirlerinizi havalimanında karşılamak için zamanınız yoksa bizi aramanız yeterlidir. İş dünyasında şirketinizin prestijini artırmak için özel iş adamlarını Didim Havalimanı Transfer hizmetiyle karşılayabilirsiniz. Şoförlerimiz havalimanında sizin yerinize karşılama işlemini gerçekleştirmektedir.
Turist karşılama işleminde dil bilen şoförlerimiz, şirketinizin prestijine uygun şekilde karşılama gerçekleştirmektedir. Pankartlı karşılama işleminde, pankarta misafirinizin ismi yazılmaktadır. Bu şekilde misafirler kısa sürede şoförümüzü bulmaktadır. Bodrumairporttransferi hizmetinde nezaket ve davranış kuralları konusunda eğitimli şoförler hizmet vermektedir.

En İyi Karşılama Seçeneği

Transfer hizmetiyle en iyi karşılama hizmeti sunuyoruz. Havalimanında misafir karşılama hizmetimizde, yabancı dil bilen elemanlarımız istediğiniz hizmet kalitesini sunmaktadır. İş dünyasında prestij sağlamak için önemli iş adamlarını şoförlü transfer hizmetiyle karşılayabilirsiniz.

Didim Havalimanı Transfer hizmetimizin detayları şu şekildedir:

1- Sitemizde yer alan başvuru kısmında gidiş ve gidiş-geliş sekmelerinden en uygun olanı tercih edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramak suretiyle transfer hizmeti talep edebilirsiniz.
2- Bu hizmette taşıma mesafesi ve araç modeli fiyatı belirlemektedir. Sizin belirttiğiniz adresten misafirlerinizi alıyoruz ve yine sizin belirttiğiniz adrese misafirlerinizi bırakıyoruz.
3- Havalimanı karşılama hizmetinde uçağın iniş saatinden önce çıkışta hazır beklenmektedir.
4- Karşılama şoförler tarafından yapılmaktadır. Karşılama esnasında pankarta misafirin ismi yazılmaktadır.
5- Nezaket kurallarını en iyi şekilde uygulayan şoförler, trafikte güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır.
Toplu taşıma araçlarının yanı sıra sedan tipi araçlarla karşılama hizmeti sunan şirketimiz, dört mevsim transfer hizmeti sunmaktadır.

Özel İstek ve Talepler

Filomuzda her isteğe uygun şekilde araçlar bulunduruyoruz. Özel isteklerinizi saygı ile karşılayıp, bunları karşılamak adına elimizden geleni yapıyoruz.
Bodrumairporttransferi.com olarak sizlere;
– Bebek koltuğu
– Gazete tercihi
– Minibar
– Geniş valiz alanı
– Yolcu Kapasitesi yüksek
– Sedan
– Lüks
– Ultra lüks
Ayrıca aklınızda bir transfer anında olabilecek her özel isteğe uygun hizmetler sunma konusunda hayır dememeye kararlıyız.

Yabancı Yolcu Hizmetleri

Yurtdışından ülkemize farklı amaçlar için gelen yolcular için firmamızdan Didim Havalimanı Transfer hizmeti talebi yapılabiliyor. Yabancı yolcuların, havalimanında karşılanması, eşyalarının taşınması, araca yerleşme, ihtiyaç durumuna göre tercümanlık hizmeti gibi tüm hizmetler firmanız tarafından karşılanmaktadır. Bodrumairporttransferi kalitesi ile yabancı yolculara hem ulaşım hem de yolculuk boyunca tercümanlık hizmeti verilmesini sağlıyoruz.

7/24 Hizmet

Bodrumairporttransferi olarak, tüm hizmet bölgelerimizde çağrı merkezimiz ile hizmetlerimizi kesintisiz olarak online sistemler üzerinden 7/24 veriyoruz. Çağrı merkezimizi arayan tüm müşterilerimiz, farklı dil seçeneklerinde hizmet alabiliyor. Vip transfer hizmetlerinde konforun ve kalitenin sürekli artmasını ve sektörün gelişmesini sağlıyoruz. Hizmetlerimizi şehir içi ulaşım ve şehirlerarası ulaşım ihtiyaçları için vip transfer hizmeti sunuyoruz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat