Bodrumairporttransferi.com firmamızın profesyonel hizmetleri kapsamında sunduğumuz Didim Airport Transfer işlemlerinde özenle çalışıyor, sorunsuz şekilde sağlanan transferler ile çözüm odaklı faaliyette bulunuyoruz. Didim’e havayolu ile ulaşım için İzmir Havalimanı ya da Milas – Bodrum Havalimanı üzerinden ulaşım sağlanabilir. Bu havalimanlarından Didim’e ulaşımda ise en uygun yol olarak transfer hizmetleri öne çıkar. Bodrumairporttransferi olarak, Didim Airport Transfer hizmetlerini çok seçenek ile sizlere sunuyor ve her türlü talep ve ihtiyacınıza noksansız bir biçimde yanıt veriyoruz.

Transfer Hizmeti Nasıl Yapılır?

Transfer hizmeti müşterilere daha rahat ulaşım imkanı sunar. Bunun için birçok firma ile anlaşabilirsiniz. Ancak her firma farklı olarak hizmet vermektedir. Bodrumairporttransferi firması olarak Bodrum olarak hizmet vermekteyiz. Firmamızda çalışan personellerimiz son derece güvenilir ve yıllar bu alanda çalışan kişilerdir.
Transfer hizmetimiz havalimanından başlayarak istediğiniz noktaya kadar devam etmektedir. Personellerimiz aynı zamanda yabancı turistlerle de oldukça iyi anlaşmaktadır. Çalışan personellerimiz yabancı dil bilmekle birlikte müşterilerle bu konuda sorun yaşamadan iletişim halinde olurlar. Özellikle müşteriler açısından sürücülerin yabancı dil bilmesi onlar için daha kolay olacaktır.

Uçuşa Özel Saat Planlaması

Uçuşa özel saat planlaması firmamız tarafından sunulan ayrıcalıklardan biridir.
Neden uçuşa özel saat planlaması yapıyoruz;
– Yolcularımızı uçuş saatlerinde alarak bir diğer uçuşu bekletmiyoruz.
– Zaman kaybının önüne geçmiş oluyoruz.
– Müşteri memnuniyetimizi yüksek tutuyoruz.
– Yolcumuzu istediği yere istediği zamanda bekletmeden transfer ediyoruz.

Firmamızın uçuşa özel saat planlaması yapması siz değerli müşterilerimizi ailemizin bir parçası olarak gördüğümüzün kanıtıdır. Aile bir bütündür ve bir arada mutlu olmak ister ilkesi ile hareket ederek hizmet vermekteyiz.

Hizmet Vaadimiz Hakkında

Bodrumairporttransferi, Didim Airport Transfer olma potansiyeli taşıyan tüm birey ve gruplara özel olarak verdiği ekonomik fiyat teklifleri ile konforlu Didim Airport Transfer hizmetini kitlelere ulaştırmayı hedefliyor. Şirket olarak konforlu, güvenli ve avantajlı fiyatlar ile transfer olmanın herkesin hakkı olduğunu düşünüyor ve buna göre hareket ediyoruz.
Firmamız 7/24 çalışan bir sektörün parçası olarak havalimanından şehre gidiş ve dönüş şeklinde gerçekleştireceği tüm transferlerinde öncelikli olarak güvenlik vaat ediyor. Araçlarımızın güvenlik donanım paketleri ile birlikte, doğru eğitim almış personel kadromuz birbiri ile uygun hareket etmekte ve sizleri en güvenli yoldan gitmek istediğiniz konuma ulaştırmaktadır.

Bodrumairporttransferi olarak sizlere;
• Güvenli yolculuk
• Konforlu yolculuk
• Ekonomik fiyat
• Kaliteli Araç
• Temiz Araç
• Hızlı Hizmet
• Kaliteli Hizmet

Güler Yüzlü Hizmet

Hizmetimizin kalitesinden ödün vermediğimiz gibi bu hizmeti güler yüzle gerçekleştirmek ve müşterilerimize pozitif görünmek her zaman en önem verdiğimiz şeylerin başında. Personelimizin güler yüz ve ilgisi ile oldukça mutlu olacak, varsa sorularınızı yanıtlamasından memnun olacaksınız. Bodrumairporttransferi Şirketimizde görev alan tüm personellerimiz, karşılama görevlileri ve şoför arkadaşlarımız her daim güler yüzleri ile sizleri karşıladıkları ve uğurladıkları anlarda dahi aklınızda iyi yer edineceklerdir.

Kötü Hava Koşullarında Güvenli Araç Kullanıyoruz

Buzlu havalarda araç kullanmak çok tehlikelidir. Buzlu havalarda profesyonel şoförlere ihtiyaç vardır. Didim Airport Transfer hizmetini gerçekleştiren deneyimli elemanlarımız, buzlu havalarda gerekli olan önlemleri alarak güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Fırtınalı veya sisli havalar da çok tehlikelidir. Güvenliği her zaman ilk plana alan transfer hizmetimiz, 7/24 çözüm üretmeye devam etmektedir.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button