Bodrumairporttransferi hizmetleri ile Dalaman ve Muğla arasında istediğiniz saatte konforlu ulaşım hizmeti veriyoruz. Göcek tatil beldesi olarak yoğun talep gören turizm merkezleri arasında bulunmasından dolayı yüksek hareketliliğe sahiptir. Dalaman veya Muğla merkezde bulunan müşterilerimizin talebine uygun transfer planlaması yaparak kesintisiz ulaşım hizmeti sağlıyoruz. Muğla veya Dalaman Havalimanı Transfer iniş yapacak müşterilerimizin uçuş saatlerine göre havaalanında özel karşılama yapılarak gitmek istedikleri yere en hızlı ve güvenli şekilde ulaşmalarını sağlıyoruz.

Güvenli Yolculuk

Profesyonel yönetim kadromuz ile deneyimli sürüş ekibimiz birbirini başarı yönden desteklemektedir. Araçlarımızda yüksek güvenlik önlemleri alınmaktadır, araçlarımız kaliteli iç donanıma sahiptir. Dalaman Havalimanı Transfer ili çerçevesinde güvenli bir yolculuk sağlar.
Web sitemiz veya mobil uygulamamız üzerinden bilgi alışverişi ve rezervasyon işlemleri günler öncesinden yapılmaktadır. Hizmetlerimiz ekonomik yönden de her bütçeye uygundur. VIP hizmetleri ekonomik rakamlarla sunulur ve misafirlerimizin ek talepleri eksiksiz yerine getirilir.
• Çocuk koltuğu
• Havalimanında misafirlerimizi özel karşılama
• Ek hizmetler için misafirlerimizin talep ve istekleri göz önünde bulundurulur, memnun etmek için ekstra çaba harcanır. Beklentiler eksiksiz karşılanır.

Tercihiniz Bodrumairporttransferi ise Gönlünüz Rahat Olur

Özellikle kıtalar arası veya sık sık ülke değiştirerek yolculuk eden müşteriler, globalleşen bakış açıları ve dünya sebebi ile gittikleri her yerde VIP hizmet almak isterler. Bu açıdan bakıldığında diğer firmalardan bir farkınız var ise her zaman tercih edilmeniz garanti edilebilir. Dünyanın neresinden gelirse gelsin bu hizmetler arasındaki farkı daha önce tecrübe eden herkes, kaliteyi bir defa edindiğinde tekrar tekrar yaşamak ister.
Sizlere kalite ve kusursuz hizmet vermek adına;
• Her transfer öncesinde araçlarımızı pırıl pırıl hazırlıyoruz
• Her transfer işlemi sonrası araçlarımızı dezenfekte ediyoruz.
• Her transfer sonrası araç tarama işlemleri yapıyor, kayıp eşyanızı size ulaştırıyoruz.
• Transfer işlemlerinizi bakımları her zaman vaktinde yapılan araçlar ile yapıyoruz.
• Güler yüzümüzü hiç eksik istemiyoruz

Bu doğrultuda tüm müşterilerimize gönül rahatlığı ile tertemiz, bakımlı, insan hayatını tehlikeye atmayan araçlar ve doğru personel eğitimleri ile birlikte üstün güvenlik hizmeti garantisi veriyoruz.

Şoförlü Transfer Hizmetleri

Firma olarak siz değerli müşterilerimize istediğiniz her zaman 7/24 transfer hizmeti sağlıyoruz. Transfer hizmetlerinde şoförlü özel araç talep eden müşterilerimize, işinde uzman ve deneyimli ekip arkadaşlarımız ile hizmet sağlıyoruz. Firmamız tüm yabancı ve yerli yolcular için deneyimli ve profesyonel hizmet sağlamaktadır. Gitmek istediğiniz yere sorunsuz ve kısa sürede ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz. Tam zamanlı, hızlı ve dakik transferi size taahhüt ederek hizmet sağlıyoruz. Sizi güvenli bir şekilde gitmek istediğiniz yere ulaştırmak bizim işimiz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

Sizlerin konforu için sigortalı ve kaskolu koltuklarımızda yolculuğunuzun keyifli geçmesini sağlamayı öngörüyoruz. Personellerimiz güler yüzlü ve merak ettiklerinize memnuniyetle cevap veren, ulaşımla ilgili her türlü eğitimi almış olan ve donanımlı takım arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Buna ek olarak yabancı müşterilerimiz için de dilerseniz yolculuk hizmetlerinizde yardımcı olup, rehberlik yapabiliyoruz.

Havalimanı ve Otel Transfer Hizmeti

Yerli ve yabancı ziyaretçilerin ulaşım sorunlarını ortadan kaldıran kaliteli hizmetlerimiz, müşteri beklentilerine uygun olarak güncellenir. Güler yüzlü ve dakik bir karşılama ile başlayan Bodrumairporttransferi hizmetleri; güvenli yolculuk, ekonomik fiyat, doğru güzergah ve yolcu rahatlığı ön planda tutularak tamamlanır.
Kaliteli hizmet anlayışıyla donatılan araçlarımız, tam donanımlıdır. Bakımlı, sigortalı ve temiz araç filomuz arasından ihtiyaca uygun modeller seçilerek transfer rezervasyonu başarılı şekilde tamamlanabilir. Müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkeleri firmamızın sektördeki rakipleriyle arasındaki farkı ortaya koyar.

Ayrıcalıklı Transfer Hizmeti

Dalaman’a indikten sonra Dalaman Havalimanı Transfer ihtiyacı olan yolcu veya kafileler, şehrin tadını çıkararak istedikleri yere zaman kaybetmeden ulaşabilirler.
• Uçuş saatine göre planlama
• Güler yüzlü karşılama
• Konforlu ve temiz araçlarda transfer hizmeti sunan ekiplerimiz turistik ya da ticari rezervasyonları en iyi şekilde karşılar.
Ayrıcalıklı hizmetin İstanbul’daki adresi olan Bodrumairporttransferi.com, kısa süreli ulaşım ihtiyacını beklentilere uygun olarak planlar. Zamanı değerli olan misafirlerimiz için sunduğumuz 7/24 kesintisiz servis, son model ve zengin araç filosuyla verilir.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat