Muğla’nın ilçeleri ile Ege’nin müthiş güzelliğini yaşarken dinlenerek tatilinizi geçirebilirsiniz, diğer tatil beldelerinin aksine burada biraz daha ufak bir yaşam sürülmektedir. Bodrumairporttransferi hizmetleri olarak Dalaman ve Muğla arasında gerçekleştirmek istediğiniz seyahatlerde en konforlu ulaşım hizmetini sunuyoruz. Dalaman en çok tercih edilen turizm merkezlerine yakın olması sebebiyle transfer yoğunluğunda ilk sıralarda yer almaktadır. Firmamızı tercih edenlere, özel vip dizayn ile tasarlanmış araçlarımız ile konforlu bir şekilde transferlerini gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, yolcu sayısı ve bagaj durumuna göre bilgi verdiklerinde kendilerine en uygun araçlarımız tahsis ediyoruz.

Bodrumairporttransferi Kimdir?

Bodrumairporttransferi, VIP transfer sektöründe faaliyet gösteren, bu konuda uzmanlaşmış bir transfer şirketidir. Bodrumairporttransferi, sunulacak olan transfer hizmeti için sizlerden araç fiyatı haricinde KDV veya herhangi bir ek vergi talebinde bulunmaz. Araç fiyatlarımıza Katma Değer Vergisi dahil olup, kişi başı ücret uygulanmamaktadır. İletişim hattı ve e-posta adresimiz üzerinden yapılan rezervasyonlar ile transfer hizmeti, araçlar ve diğer bilgiler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
Uzman kadrosu ve kaliteli araçları ile transfer hizmeti sunan Bodrumairporttransferi, Dalaman Havaalanı Transfer gerçekleştirmekten imtina etmez. Şirketimiz, filosunda bulunan araçlarını güncel tutmakta ve bu hususta araçların tepeden tırnağa tüm bakımlarını vaktinde yaptırmaktadır.
Yalnız araçlar değil, hizmeti sunan karşılama personeli ve sürücü personelinin de uzmanlık sertifikaları, SRC belgeleri ve psikoteknik raporlarını ihmal etmiyoruz. Bu doğrultuda müşteri güvenliği ve müşteri memnuniyetini esas alarak seçtiğimiz personelimize ve araçlarımıza güvenmekteyiz. Kısacası, Bodrumairporttransferi olarak VIP transfere dair tüm bilgi ve birikimimiz ile hizmetinize amadeyiz.

Rahat ve Huzurlu Yolculuk Deneyimi

Dalaman Havaalanı Transfer, (DLM) Muğla turistik seyahatler açısından dinamik bir yapıdadır. Dolayısıyla istenilen saate istenilen noktalara ulaşmak içini uygun ulaşım araçları bulmakta zorluk çekilmektedir. Bodrumairporttransferi olarak havalimanına iniş saatine göre planladığımız VIP araçlarla sizleri karşılayarak ulaşmak istediğiniz noktaya huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapma deneyimi yaşatıyoruz. Profesyonel sürüş ekibi ve yönetim kadromuzla kesintisiz ve kaliteli transfer hizmeti sunarak misafirlerimizin memnuniyetini kazanmayı hedefliyoruz. Gidilmek istenilen mesafe ne olursa olsun keyifli bir şekilde seyahat etmeniz için gereken tüm ihtiyaçlara cevap veriyoruz.

Akıllı Yolculuk Uygulamaları

Web sitemiz ya da mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirilecek rezervasyonlar ve ayrıntılı bilgi elde etme şansı oldukça kolaydır. Ayrıca Dalaman Havaalanı Transfer sürecinizde çağrı merkezi üzerinden de işlem yapmak mümkündür. Güvenilir, konforlu ve keyifli bir transfer süreci gerçekleştirmek için oldukça basit adımları takip etmek yeterli olmaktadır. Akıllı yolculuk uygulamaları aracılığı ile kolay ve hatasız randevu oluşturulabilmektedir.
• Tek yön
• Gidiş ve dönüş
• Varış adresi
• Alınış tarih ve saati
Bu bilgiler ışığında herkes için konforlu ve ayrıcalıklı transfer hizmeti sunan Bodrumairporttransferi sürecinin her aşaması için müşteri memnuniyetine özen göstermektedir.

Profesyonel Transfer Hizmetleri

Firmamız ülkemizin pek çok tarihi, doğal ve kültürel güzelliklerine uçaktan iner inmez transfer hizmeti sunuyoruz. Firmamız bünyesinde kullandığımız tüm araçlarımız konfor anlamında en üst seviyede olup transfer boyunca dinlenme, konfor ve güvenliğinizi en üst düzeyde sağlıyoruz. Bu sayede yolculuk boyunca uçak yolculuğunun tüm yorgunluğunu üzerinizden atmış oluyorsunuz. Firmamız bünyesinde çalışan tüm personel kadromuz Dalaman Havaalanı Transfer konusunda uzman, tecrübeli ve eğitimli kişilerden oluşuyor.
Bu sayede kalite ve konforu en üst düzeyde yaşarken transfer esnasında hesapta olmayan herhangi bir sorun ile de karşılaşmamış oluyorsunuz. Firmamız çalışanları belirli periyodlarda hizmet içi eğitim alarak gelişen dünyada ki tüm yeniliklere anında adapte oluyor.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat