Bodrumairporttransferi hizmetleri olarak Dalaman ve Muğla arasında gerçekleştirmek istediğiniz seyahatlerde en konforlu ulaşım hizmetini sunuyoruz. Bodrumairporttransferi Muğla inişinde sizleri karşılayarak gitmek istediğiniz noktaya hızlı, güvenli, keyifli ve konforlu olarak varmanızı sağlıyoruz. Dalaman Airport Transfer Muğla birçok tatil beldesine yakın olması sebebiyle hareketli havalimanları arasındadır. Bodrumairporttransferi hizmetlerimizden kesintisiz yararlanmak için en güvenli yol rezervasyon yaptırmaktır. Bireysel ya da kurumsal transfer ihtiyaçlarınız için web sayfamızı kullanarak güvenli bir şekilde rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bununla birlikte 7/24 hizmet sunan + 90 850 259 79 77 numaralı çağrı merkezimizi arayarak randevu taleplerinizi iletebilirsiniz. Bununla birlikte bizlerle + 90 538 557 77 77 WhatsApp hattı üzerinden 7/24 iletişim sağlayabilirsiniz.

Bodrumairporttransferi Kimdir?

Muğla’nın Bodrum İlçesi, Yalıkavak Mahallesinde bulunan şirket merkezimizde, 1 Mola Turizm olarak hizmet sunmaktayız. Bodrumairporttransferi, 1 Mola Turizm’e ait internet markası olarak yoluna devam etmektedir. Lisanslı, TÜRSAB kayıtlı olan firmamız, Bodrum’da yaşayacağınız tüm yolculuk ve transfer organizasyonunu gerçeğe çevirmek, sizlere bu hizmeti sağlamak için 1 numaralı aday durumunda. Markamız, bizlere ulaşmanız ve sunduğumuz profesyonel transfer hizmetinden faydalanmanız için kurulmuştur.

7/24 Çağrı Merkezi ve Rezervasyon

Bodrumairporttransferi markası, sizlere kesintisiz ve kolay bir rezervasyon süreci oluşturuyor. 7/24 canlı rezervasyon hattımız sayesinde, günün dilediğiniz her anı bizlere ulaşabilirsiniz. Online destek hattımızdan yapacağınız rezervasyonlar için Türkçe, İngilizce, Arapça ve Rusça dilinde hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşme sonrası, VIP araçlarımız ile standardın çok üzerinde bir VIP hizmet almaya hazırlıklı olun.

Rezervasyon Nasıl Yapılır?

İnternet sitesi üzerinden rezervasyon oldukça basit ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Bunu için yapmanız gereken online olarak üyelik işlemi açmak olacaktır. Üyelik işlemleri sadece sizin bilgilerinizden oluşan basit işlemlerdir. Rezervasyon işlemleri yapılırken bilgileriniz doğru ve eksiksiz girilmelidir. Size ait olan bilgiler sonucunda rezervasyonun onay işlemi için gerekli bilgiler verilir. İşlem tamamlandıktan sonra tarafınıza rezervasyonun yapıldığına dair bir bilgilendirme gelir. Dalaman Airport Transfer hizmeti için bu konuda en iyi hizmeti veren bir firmayız. Bu nedenle rezervasyon hizmetlerini ister online olarak ister telefon ile kısa sürede halledebilirsiniz.

Güvenli ve Kusursuz Hizmet

Tüm unsurları birer birer ele aldığımız Dalaman Airport Transfer konusunda firmamızı diğer tüm transfer firmalarından farklı kılan en önemli özelliği zaman yönetimi ve güvenliğe önem vermemiz. Firma olarak yolcularımızı doğru zamanlama ve doğru lokasyon erişim kabiliyetimiz ile bulundukları konumdan alıyor, uçuş bilgilerinize en uygun vakitte yola çıkarak Dalaman bizim penceremizden izlemenizi sağlıyoruz.
Zaman yönetimini doğru yaparak yol boyunca yaşanabilecek tüm stres unsurlarından uzak duran uzman görevlilerimiz sayesinde sizleri doğru zamanda doğru yere ulaştırmayı hedef alıyoruz.
Uçuşunuzdan önce havalimanına doğru zamanlama ile ulaşmanız, yol boyunca bizlere emanet ettiğiniz can ve mal güvenliğiniz bizler için çok değerli. Bu sebeple Bodrumairporttransferi olarak sürekli bir şekilde uzmanlar tarafından eğitime tabi tutulan personelimiz sayesinde güvenliğinizi hep ön planda tutuyoruz.

Transferde Güvenlik

Bodrumairporttransferi olarak, Dalaman Airport Transfer güvenliğin tam sağlanması için özen dolu çalışıyoruz.
Bu kapsamdan olarak;
• Servis işlemleri aksatılmayan, her türlü bakımı zamanında yapılan modern araçları transferde kullanıyoruz,
• Gerçekleşmesi mümkün tüm hava koşulları ve mevsim şartlarında hizmet için hazırlıklıyız,
• Transferin başından sonuna kadar sizlere sigorta imkanı sunuyoruz,
• Tecrübesi yüksek profesyonel şoförlerle transferleri gerçekleştiriyoruz,
• Filomuzda ki tüm araçlar güvenlik sertifikalarına sahip bulunuyor.

Firmamız, ilk başta konuklarının en sağlıklı ve rahat şekilde transferlerinin sağlanması amacına sahip. Bu amaç doğrultusunda çalışırken aynı zamanda uygun fiyatla hizmet sağlıyoruz.

Misafiriniz Emin Ellerde

Değerli misafirlerinizi en iyi şekilde karşılayan elemanlarımız, güvenli bir şekilde istediğiniz adrese ulaştırmaktadır. Şoför tercihinde tecrübenin yanı sıra gerekli belgeler de aranmaktadır. Src belgesinin yanı sıra psikoteknik belgesi de bu aşamada temin edilmektedir. Özellikle turist karşılama merasiminde bu konulara dikkat ediyoruz. Yabancı dil bilen elemanlarımız en iyi karşılama merasimi düzenlemektedir.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat