Bodrumairporttransferi.com firması olarak insanların ulaşım sorunlarına çözümler ulaştırıyor ve en iyi araçlarımızla gidecekleri yerlere ulaştırıyoruz. Çökertme, Milas-Muğla adresi tatil için seçilebilecek en güzel yerlerden birisidir. Gökova körfezi kıyısında bulunan çökertme köyü Milas merkeze 52 km uzaklıktadır. Çökertme, Milas-Muğla transfer hizmetlerimizde, müşterilerimize sunduğumuz konforlu hizmet sayesinde firmamız tercih edilir olmuştur. Farklı araç türlerimiz ile yolcu sayısına ve talebine göre sunduğumuz hizmetlerimizde, sürüş tekniği eğitimlerine sahip deneyimli ve güvenli sürücülerimiz ile hizmet veriyoruz.

Güvenilirlik

Yüksek güvenlikli araç filosuyla konuklarına hizmet eden Bodrumairporttransferi, kalite standartlarından ödün vermeden çalışma ilkesine sahiptir. Misafirlerinin güvenli seyahatini ön planda tutan firmamız, ulaşmak istediğiniz yere sağlıkla ulaşmanız için araç güvenliğine maksimum önem verir. Araç güvenlik kontrolleri güncel olarak takip edilir.
Firmamız bünyesinde güvenlik donanımı bulunmayan araçların kullanılması ve alanında uzman olmayan personelin istihdam edilmesi söz konusu bile olamaz. Havalimanı ulaşımlı transfer hizmetlerinizde, kendiniz ve sevdikleriniz için güvenle bizi tercih edebilirsiniz. Bodrumairporttransferi yüksek güvenlik standartları içerisinde sağlanır.

Güvenli Yolculuk Ayrıcalığı

Bodrumairporttransferi profesyonel bir yönetim ekibi ve deneyimli bir sürücü kadrosuna sahiptir. Sürücü personelimize “müşterilerimize güvenli yolculuk deneyimi sunmak üzere” ileri sürüş teknikleri ile kaliteli hizmet sunum eğitimler verilerek sürekli gelişmeleri yönünde teşvik ediyoruz. Bunun yanında mobil uygulama, web sitemiz ve rezervasyon ekibimiz kaliteli hizmet sunmak için sürekli eğitim kapsamındadır.
Çökertme Transfer talebinizi mobil uygulamamız ve web sayfamızdan tek tıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bodrum’un tüm turistik yerlerine en uygun fiyat avantajı ile ulaşım hizmeti sunuyoruz.

Bodrumairporttransferi hizmetleri transfer rezervasyonlarına “Ek Talep” işlemlerinde bulunarak;
• Çocuk koltuğu
• Havalimanı özel karşılanma
• Yolcu sayısına göre araç değişimi
• Uçuş saati değişikliği gibi

Talebinizde ortaya çıkan durumların oluşmasında bulunduğunuz ek talepler hızlı bir şekilde yerine getirilerek kesintisiz seyahat yapmanızı sağlıyoruz.

Transfer Hizmet Nasıl Alınır?

Bodrumairporttransferi firması olarak hizmetlerimiz hem internet üzerinden hem de telefon aracılığı ile verilmektedir. İnternet sitemize giriş yaparsanız şahsınıza ait bilgileri doldurmanız sonucunda sizden bilgiler istenecektir. Uçuş zamanınız, uçuş saati istenilen bilgilere eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Araç seçimi sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Firmamız bu konuda müşterilere bırakmıyor araç seçimini.
Sadece siz kaç kişi olacaksanız eğer kişi sayınızı belirttiğiniz zaman size ona göre bir araç verilir. Firmamız bünyesinde her çeşit araç bulunmaktadır. Sizin ihtiyacınız halinde belirlenen araçlar her zaman en iyi araçlarımızdır. Bu konuda hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu nedenle içiniz rahat bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Profesyonel Hizmet

Transfer firmalarının kalitesini gösteren başlıca unsurlar;
– Araç filosu
– Otomobil segment seçenekleri
– Renk seçenekleri
– Van, Minivan, Otomobil bulundurma seçenekleri
– Her bütçeye uygunluk
– Tecrübe ve deneyim unsurları

Olarak göze çarpıyor. Bodrumairporttransferi araç filosunun genişliği, her segmentte otomobil barındırması, talebe göre renk seçeneklerinize yanıt vermesi, van, minivan ve otomobiller ile transfer hizmeti sunması, tüm tecrübe ve deneyimleri ile her bütçeye hitap etmesi ile gönlünüzde yer edecektir.

Güler Yüzlü Hizmet

Amacımız yalnızca para kazanmak değil, sizleri değerli hissettirmek. Bir transfer işlemini hiç konuşmadan gerçekleştirebilecek personel ve görevliler değil, sizlere uçuşunuzun nasıl geçtiğini soran, ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler sunan, yol boyunca eğer isterseniz sohbeti ile size eşlik edip İstanbul’dan bahseden değerli çalışanlar yetiştiriyoruz.
Güler yüzü ile hafızanızdan asla silinmeyecek olan iyi kalpli çalışanlarımız, sizleri karşıladığı ilk andan itibaren araç içerisine yerleşmenize, valizlerinizin bagaja koyulmasına ve uğurlama anına dek her zaman güler yüzlü hizmeti esas alacak vedalaşırken kalbinizde bu güzel hizmet ile yer edecekler.

Müşteri Memnuniyeti

Hizmet bölgelerimizin tamamında, şehir içi ve şehir dışı vip transfer hizmetlerini en iyi memnuniyeti oluşturacak şekilde sunuyoruz. Misafirlerimizi, istedikleri zaman istedikleri yere ulaştırdığımız için firma olarak “yol arkadaşım” sloganı ile hizmetlerimizi veriyoruz. Yolcularımız ile ikili ilişkilerimizi geliştiriyor ve hizmetlerimizden %100 memnuniyet duymalarını sağlıyoruz. Bodrumairporttransferi olarak tüm hizmetlerimizi belirli bir planda yapıyor ve kontrollü hizmetler sağlıyoruz.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button