Ulaşmak istediğiniz yere en hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmak için bizi tercih edebilirsiniz. Firmamız 7/24 uzman kadrosu ile siz değerli müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Çeşme Vip Transfer hizmetlerini şoförlü olarak siz değerli müşterilerimize istediğiniz saatte ve günde sağlamaya çalışıyoruz. Çeşme Vip Transfer hizmetlerini en iyi fiyat garantisi hemen rezervasyon ile gerçekleştirebilirsiniz. Araç filomuz son model araçlardan oluşmaktadır. En iyi fiyat ve hizmet konusunda iddialıyız.

Vip Tarzı Araçlar Göz Kamaştırıyor

Toplu taşıma araç kategorisinin en lüks olanı vip tarzı araçlardır. İç dizaynı göz kamaştırıcıdır. Ful deri döşeme, buzdolabı, klima, ısıtma ve özel perdeler, evinde yolculuk konforu sunuyor. Bu araçlarla turist kafilesi karşılama hizmeti, işletmeler için artı puan kazandırmaktadır. Özel tasarımlı lüks ve konforlu araç filomuz her zaman için hizmet vermeye hazırdır.

Araç filomuzun genel özellikleri aşağıdaki gibidir:
1- Bütün araçlarımız özel tasarımlı lüks ve konforludur. Ayrıca üst segment grubuna dahildir.
2- Vergi, sigorta, kasko ve benzeri masrafları düzenli bir şekilde karşılanmaktadır.
3- Kötü hava koşullarında araç kullanımı için gerekli donanıma sahiptir.
4- Her zaman için düzenli bir şekilde temizliği yapılmaktadır.

Turizm ve iş dünyasında iyi bir karşılama hiç bir zaman unutulmaz. İş dünyasında ve turizm dünyasında iyi bir izlenim oluşturmak için transfer hizmetini tercih etmek yeterlidir. Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Adresten adrese lüks taşıma hizmeti sunan firmamız, aradaki mesafeyi dikkate alarak ücretlendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Köprü geçişleri, ek ücretler, araç modeli ve ek hizmetler fiyatı etkileyen diğer unsurlardır.

Bodrumairporttransferi Hizmetlerimiz

Araç kiralama konusunda yılların verdiği deneyim ile size sorunsuz hizmeti garanti ediyoruz.
Sağladığımız hizmetler arasında;
– Çeşme Vip Transfer hizmetleri
– Şoförlü araç kirama
– Vip Minibüs kiralama
– Kurumsal kiralama
– Filo araç kiralama
– Bireysel araç kiralama
Gezi, iş seyahati, düğün nişan organizasyonları, tatil planlarınızda size n iyi hizmetleri sağlamak amacıyla her türlü araç kirama hizmeti sağlıyoruz.

Firmamızın Hizmetleri

Firma olarak biz de söz konusu olan bu hava limanlarına en kısa sürede gitmeniz için ve bu konuda en kaliteli hizmeti almanız için bu hizmetleri vermeye çalışıyoruz. İnsanların bu konudaki temel ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak sunmuş olduğumuz bu Çeşme Vip Transfer hizmetini en kaliteli şekilde sunmaya çalışıyoruz. Siz de söz konusu olan bu hizmetlerimizi rahatlıkla tercih edebilir ve bulunmuş olduğunuz adresten en kısa sürede uçağınızın kalkacağı hava limanına geçebilirsiniz.

Kaliteli Hizmet Ekonomik Fiyat

Siz değerli müşterilerimize en rahat ve konforlu yolculuğu sağlamak için sürekli olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Transfer hizmetinde rahatınız için özel şoför isteyebileceğiniz gibi aracınızı sizde kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bodrumairporttransferi.com Firmamız tarafından size temin edilen şoförler işinde uzman olup son derece güvenli araç kullanmaktadır. Yabancı müşterilerimiz için, yabancı dil bilen özel şoförlerin gönderimi sağlanmaktadır. Çeşme Vip Transfer hizmetlerinde kaliteli hizmeti ekonomik fiyat size sağlayarak en iyi hizmeti veriyoruz.

Havalimanında Karşılama

Bodrumairporttransferi, uçuş bilgilerinin verilmesi sonucu transfer bilgilerinizi kayıt altına alır. Bunun karşılığında tarafınıza bir konfirmasyon mektubu iletir ve transferin gerçekleşeceği günü bekler. Belirttiğiniz uçuş bilgileri kapsamında uçuşunuzu takiben, sizi havalimanı geliş terminal kapısında bekleyen görevlisi ile birlikte güler yüzle karşılar. Firmamız güler yüzlü personeli ve ilgisi ile sizlere ilk dakikadan itibaren VIP transferin ayrıcalığını yaşatmaya başlayacaktır.

Yolculuk Deneyiminde Yeni Nesil Çözümler

Havalimanı transfer, şehir içi ulaşım, güvenli ve yasal yolculuk için yeni nesil çözümlerle dikkat çeken hizmetlerimiz, mobil uygulamalarla desteklenir. Firmalara özel ücret tarifesi, entegrasyon seçenekleri ve yüksek kalite standartlarına sahip taşıma güvencesiyle sunduğumuz Çeşme Vip Transfer talepleriniz tam saatinde karşılanır. Sahip olduğumuz tecrübeyi dijital dünyadan aldığımız güçle birleştirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı hedefleyen çalışmalarımız yolculuk boyunca misafir beklentilerine odaklıdır.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button