Çeşme Havalimanı Transfer hizmetlerinde Ege Akdeniz bölgesi en yoğun olan bir bölgedir. Bu bölgeler için firmamız en iyi transfer hizmetini sunar. Çeşme Havalimanı Transfer İzmir lokasyonu özellikle yaz dönemlerinde çok kalabalık olan bir bölgedir. Turistler çok fazla geldiği için bu gibi yerler de araç kiralaması yaparak daha konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak isterler.

Güvenli Transfer

Transfer hizmetinde güvenlik her şeyden öncelikli rol oynamaktadır. Bir transfer hizmeti ne kadar güvenli ise o kadar yeterli demektir. Güvenliğin bu kadar önemli olduğunu bilen firmamız ve çalışanlarımız tüm hazırlığını bu doğrultuda yapmakta ve hizmet vermektedir. Hizmetlerimizden biri olan havalimanı Çeşme Havalimanı Transfer hattında yüksek güvenlikli araçlarımızla hizmet vermekteyiz.
Çalışanlarımız özel eğitimli olmakla birlikte sizin ve sevdiklerinizin güvenliğini tehlikeye sokacak hiçbir durumla karşı karşıya kalmamanız için çalışmaktadır. Güvenli transferin adresi olan firmamız kurulduğu günden bu tarafa bu doğrultuda siz değerli yolcularımıza hizmet vermeye devam etmektedir.

Güvenli Rezervasyon ve Konforlu Seyahat

Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden sorunsuz olarak faydalanmak için en güvenli yol rezervasyon sistemidir. Bireysel veya kurumsal transfer ihtiyaçları için web sayfamızı ya da mobil uygulamamızı kullanarak güvenli şekilde rezervasyon oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte 7/24 online hizmet sunan + 90 850 258 79 77 numaralı hattımızı arayarak randevu talebinizi iletebilirsiniz. Müşterilerimize konforlu Çeşme Havalimanı Transfer hizmeti sunabilmek için uçuş ya da hareket saatlerinde olası değişimlerin en hızlı şekilde bizlere bildirilmesi önemlidir.

Vip Tarzı Araçlar Göz Kamaştırıyor

Toplu taşıma araç kategorisinin en lüks olanı vip tarzı araçlardır. İç dizaynı göz kamaştırıcıdır. Ful deri döşeme, buzdolabı, klima, ısıtma ve özel perdeler, evinde yolculuk konforu sunuyor. Bu araçlarla turist kafilesi karşılama hizmeti, işletmeler için artı puan kazandırmaktadır. Özel tasarımlı lüks ve konforlu araç filomuz her zaman için hizmet vermeye hazırdır.

Bodrumairporttransferi Araç filomuzun genel özellikleri aşağıdaki gibidir:
1- Bütün araçlarımız özel tasarımlı lüks ve konforludur. Ayrıca üst segment grubuna dahildir.
2- Vergi, sigorta, kasko ve benzeri masrafları düzenli bir şekilde karşılanmaktadır.
3- Kötü hava koşullarında araç kullanımı için gerekli donanıma sahiptir.
4- Her zaman için düzenli bir şekilde temizliği yapılmaktadır.

Turizm ve iş dünyasında iyi bir karşılama hiç bir zaman unutulmaz. İş dünyasında ve turizm dünyasında iyi bir izlenim oluşturmak için transfer hizmetini tercih etmek yeterlidir. Bodrumairporttransferi Müşteri hizmetlerimiz 7/24 hizmet vermektedir. Çeşme Havalimanı Transfer Adresten adrese lüks taşıma hizmeti sunan firmamız, aradaki mesafeyi dikkate alarak ücretlendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Köprü geçişleri, ek ücretler, araç modeli ve ek hizmetler fiyatı etkileyen diğer unsurlardır.

Uygun Fiyat Garantisi

Araç kiralama işlemi birçok kişi tarafından sorunlu olarak görülmektedir. Bodrumairporttransferi.com firma olarak sizin için araç kiralama işlemlerini kolay hale getirmeye çalışıyoruz. Sizin için her türlü kolaylığı sağlıyor ve n uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Hepsi yüksek konfora sahip araçlarımızı şoförlü olarak kiralamak için herhangi bir süre şartı aramıyoruz. İhtiyacınıza en uygun kiralama şeklini isterseniz saatlik, günlük ya da haftalık olarak yapabilirsiniz. Her türlü kiralama işlemlerinde fiyatlarımız piyasaya göre oldukça uygundur.

Bodrumairporttransferi Transfer Hizmetinde Güvenlik

Araçlarımızda bulunan kamera sistemi daha güvenli bir ortamda hizmet almanızı sağlar. Araçların içinde kameraların bulunması herhangi bir şeyinizi kaybetmeniz durumunda da yardım almanızı sağlar. Araçlar da her türlü konfor da sağlanır. Ücretsiz olarak ikram edilen ikramlıklar da yol boyunca sizlere eşlik edecektir. Bodrumairporttransferi Firmamızın avantajlı fiyatlarından yararlanmak için her zaman erken rezervasyon yaptırmak daha sağlıklı olacaktır. Bu nedenle yoğunluk yaşanmaması adına mutlaka birkaç ay önceden rezervasyon işlemlerini halletmeniz gerekir.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button
WhatsApp chat