Muğla’nın Bogaziçi İlçesi, on yıllardır hayatımızda yer edinen en özel ve en güzel tatil beldelerinden biridir. Bodrumairporttransferi olarak, havalimanından Bogaziçi transfer her noktasına kadar transfer hizmeti sunuyoruz. Milas ilçesinin bir mahallesi olan Boğaziçi tuza gölü ile kuşların yaşam alanı olmuştur. Ülkemizin her yerinden gelen yerli turistlere ve dünyanın tüm ülkelerinden gelen yabancı turistlere hizmet veriyoruz. Vereceğiniz bilgilere göre personel ve araç planlaması yaparak, istediğiniz saatte sizi karşılayacağız. Boğaziçi, Milas-Muğla transferleri için Bodrum-Milas havalimanı ve dalaman havalimanında karşılama yapıyoruz. Bogaziçi Transfer hizmetlerimizde güvenli ulaşım kurallarına göre çalışma prensiplerimizi belirliyor ve tecrübeli sürücülerimiz ile ulaşımların sorunsuz yapılmasını sağlıyoruz.

Ulaşım Kolaylığı

Rahat ve konforlu yolculuk için ileri sürüş teknikleri ve hizmet sunum eğitimi alan sürüş kadromuz ile özel tasarlanmış lüks araçlarla hizmet veriyoruz. Bireysel veya kurumsal transfer ihtiyaçlarınız için Bogaziçi Transfer ve çevresinde geniş araç filolarımızla 7 / 24 kesintisiz olarak transfer hizmeti sunuyoruz. Transferlerimizi gerçekleştirerek özel araçlarımız sayesinde hizmetlerinizi en iyi şekilde karşılıyor ve sizi memnun etmek için bütün imkanlarımızı sunuyoruz. Gerek aileniz ile gerekse de arkadaşlarınız ile çıkmak istediğiniz bir tatil için bilet aldığınızda uçağınızı kaçırmak ister misiniz, diye sorduğumuzda bütün insanların hayır cevabını vereceğinden emin olabilirsiniz. İşte bu tarz durumlarda hizmetimizin önemi bir kat daha artıyor. Çünkü hiç kimse böyle bir durumun içinde olmak istemez.
• Kaliteli hizmet anlayışı,
• Hızlı ve güvenli seyahat,
• Yüksek konforlu araçlar ile donatılmış olan firmamızın hizmetlerinden rahatlıkla yararlanabilirsiniz.

Uçuşunuza Uygun Saat Planlaması

Uçuş saatine uygun olarak Bogaziçi transfer planlaması yaparak zaman kaybınızı önlüyoruz. Siz sadece isteyin ve saati bildirin. Geri de kalan hiçbir şeyi düşünmenize gerek kalmamaktadır. Firmamız her şeyi siz değerli yolcularımız adına düşünür ve kesintisiz hizmeti verir. Bodrumairporttransferi 7/24 kesintisiz ulaşım hizmeti ile konforlu ve güvenli olarak seyahat etmenizi sağlar. Büyük şehrin zorluklarını bilen firmamız 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermektedir. Uçağınız günün hangi saati inerse insin biz oradayız. 24 saat boyunca hizmet veren firmamıza kesintisiz günün istediğiniz saatinde ulaşabilirsiniz. Bodrumairporttransferi sürücü ekibi iletişim teknolojisi ile müşterilerimizin bildirdikleri noktada istedikleri saatte hazır bulunmaktadır. Bodrumairporttransferi sadece havalimanı ulaşımı olarak kalmayıp müşterilerimizin her türlü ulaşım ihtiyacında çözüm ortaklığı sunuyoruz. Bodrumairporttransferi kadrosu müşterilerimizin uçuş planına göre transfer planlaması yapmaktadır. Bu şekilde müşterilerimizin tam saatinde alınarak istedikleri noktaya gecikmeden ulaşmasını sağlıyoruz.

Sunduğumuz Ayrıcalıklar

Güvenli bir yolculuk için uzman şoförlerimiz sizlerin isteklerini tam zamanında yerine getirir. Bölgelerde önceden alınmış randevularınız ile hizmet veriyor ve kolay bir ulaşımı sizler için sağlıyoruz. İnternet sitemize giriş yaparsanız şahsınıza ait bilgileri doldurmanız sonucunda sizden bilgiler istenecektir. Uçuş zamanınız, uçuş saati istenilen bilgilere eksiksiz bir şekilde girilmelidir. Araç seçimi sistem üzerinden otomatik olarak yapılır. Bodrumairporttransferi olarak, konforlu şekilde, zaman konusunda sıkıntı yaşamadan, size özel ve çok nitelikli hizmetler sunuyoruz.

Bu kapsamda;
* Lüks araçlarımızda özel donanım ile üst düzey yolculuk imkanı sunuyoruz,
* Her türlü ilave hizmet talebinize, firmamız kalitesi ve lüksü ile cevap veriyoruz.
* Esnek niteliğe sahip rezervasyon hizmetlerimizi, tam planlama ile çeşitli dillerde sizlere sunuyoruz.
* 7/24 iletişim imkanı ile devamlı destek sağlıyoruz.
Sunduğumuz bu lüks transfer hizmeti kapsamında dilediğiniz noktadan sizi alarak hedeflenen destinasyona ulaştırıyoruz. Bu kapsamda Bodrum Havalimanı hizmetlerini de noksansız bir biçimde karşılıyoruz. Seyahatine mükemmel bir başlangıç yapmak isteyenlerin tercihi olan firmamız, çalışmalarını uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla sürdürür.

Firmamız

Kullanım Şartları
Kullanıcı Sözleşmesi
Gizlilik Sözleşmesi
SSS
Hakkımızda
İletişim
Site Map

Vip Araçlar İle Bodrum Transfer

Son model tam donanımlı, klimalı araçlarla ve sadece size özel Bodrum vip transfer hizmetleri sunuyoruz. Ücretsiz ikram ve wi-fi ile vip ayrıcalığını yaşayın.

İletişim

Adresimiz

Yalıkavak Mahhallesi Atatürk caddesi

Ümit Kalın İş Merkezi no:80/2

Bodrum/MUĞLA 48400

 Google Map

Bodrum Vip Transfer

Bodrum merkezli firmamıza ait 7/24 online ve çağrı merkezlerimiz ile rezervasyon noktasında üst seviyede hizmet veriyoruz. Bu merkezlerde çalışan personelimiz ayrıca İngilizce, Arapça ve Rusça dillerinde de hizmet sağlıyor. Bu şekilde yerli ve yabancı tüm konuklarımızın ihtiyaçlarını rezervasyon aşamasında tam anlamıyla belirleyerek, uygun transfer planını gelen istekler doğrultusunda eksiksiz karşılıyoruz. Rezervasyonlar da sunduğumuz esneklik, firmamızın kalitesiyle birleşerek mükemmel bir destek anlayışını her aşamada sunuyoruz. Bodrumairporttransferi.com hizmetlerinden en iyi şekilde yararlanmak için rezervasyon yaptırmak yeterlidir.

Kurumsal bir anlayışla sürdürdüğümüz transfer hizmetleri; güvenlik, teknik donanım, hijyen ve genel bakım açısından eksiksiz araçlarda verilir. Araç filomuza yaptığımız yatırım sayesinde sektörde yaşanan ulaşım eksiğini kapatan çalışmalarımız isme özel karşılama hizmetiyle taçlandırılır.
Kişiye özel araç, gün içinde istenen yere ulaşım sağlayan planlama, en uygun fiyat garantisi, 7/24 araç takip sistemi ve uygun fiyat politikasıyla verdiğimiz transfer hizmetleri, uçuş bilgisine özel olarak planlanır. Bilinçli ve güler yüzlü kadromuz, müşteri beklentilerinin eksiksiz bir şekilde karşılanmasına odaklıdır.

Araç içi donanımlar gün boyu sürecek ulaşımlarda dahi her türlü ihtiyacın karşılanmasına odaklıdır. Tüm bakımları periyodik olarak yapılan araçlarımız Havalimanı transfer ve farklı noktalar için taşımaya her zaman hazırdır. Transfer ve tur ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayan Bodrumairporttransferi.com hizmetleri; alış ve varış noktası, tarih ve kişi sayısına uygun araçlarda tamamlanır.
Rezervasyon taleplerinizi bizlere;
• + 90 850 259 79 77 numaralı Çağrı Merkezinden,
• + 90 252 385 20 25 numaralı ofisimizden,
• + 90 538 557 77 77 numaralı WhatsApp
Hattını kullanarak kesintisiz 7/24 rezervasyon yapabilirsiniz. Müşterilerimize kaliteli ve kesintisiz hizmet sunabilmemiz için yolculuk saatlerinde meydana gelen değişimleri iletişim kanallarımızı kullanarak en kısa zamanda bize bildirmeleri gerekmektedir.

Şoförlü araç kiralama hizmetinde dikkat edilen en önemli husus profesyonel şoför elemanlardır. Bu konuda firmamız yeterli tecrübeye sahip usta şoförlere görev vermektedir. SRC, psikoteknik ve benzeri zorunlu belgelere sahip şoförlerle çalışıyoruz. Nezaket kurallarına dikkat eden ve özellikle yabancı dil bilen elemanlar bizim için önceliktir.
Deneyimli şoför kadrosu ile hizmet vermeye devam eden transfer şirketimiz, aracı her zaman için temiz tutmaktadır. Ulaştırma Bakanlığından alınması gereken bütün izinler alınmıştır. Buzlu, sisli, karlı ve fırtınalı havalarda şoförlerimiz güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır. Özel karşılama merasimi masrafına girmeden lüks araçla ve özel şoförle en iyi karşılamayı sizin yerinize gerçekleştiriyoruz.

Call Now Button